P0

Koronavirusas

Jau keturiose savivaldybėse fiksuojami nuliniai COVID-19 rodikliai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-05-24


Antradienį šalyje patvirtintai 68 nauji COVID-19 atvejai, iš kurių 16 buvo antriniai, skelbia Valstybės duomenų agentūra. Klaipėdoje susirgo 4 žmonės – tiek pat, kiek ir pirmadienį. Visi šie klaipėdiečiai užsikrėtė pirmą kartą.

Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 17,5 proc., Klaipėdoje – 25 proc.

Atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, nuo 32,7 atvejų sumažėjo iki 31,2, o Klaipėdoje jis paaugo nuo 20,4 iki 21,7 atvejo ir uostamiestis per parą nukrito dviem pozicijomis, į 29-ą vietą tarp geriausiai besilaikančių šalies savivaldybių.

Geriausiai su nulinis rodikliais šiuo metu laikosi jau keturios savivaldybės – Neringa, Rietavas, Birštonas ir Jurbarko rajonas, o blogiausia padėtis išlieka Varėnos rajone.

Per praėjusią parą ligoninėse dėl šios infekcijos atsidūrė du žmonės. Iš viso dabar gydomi 64 tokie pacientai, iš kurių trys guli reanimacijos skyriuose. Tarp pastarųjų vienas yra nesiskiepijęs arba nebaigęs vakcinacijos kurso.

Naujausiais duomenimis, šalyje serga 1335 gyventojai – 37 mažiau nei pirmadienį. Klaipėdoje sergančiųjų padaugėjo nuo 43 iki 45.

COVID-19 aukų praėjusią parą išvengta, tačiau patikslinus duomenis bendras netekčių skaičius išaugo vienu atveju – iki 9680. Klaipėdoje jis jau ilgą laiką nesikeičia (431).

Atradienį šalyje paskiepyti vos du asmenys – jie skiepijosi trečią kartą.


  2023-05-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt