P0

Verslas

Prie Smeltalės upelio statys elingą (7)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2023-05-24


Senosios Smiltelės gatvėje, šalia Smeltalės upelio, įtekančio į Kuršių marias, ketinama pastatyti elingą bei patalpas mažų gabaritų laiveliams, valtims ir kitoms plaukiojimo priemonės saugoti. 

Projektuotojų vizualizacija

Visuomenei pateikti susipažinti šio objekto projektiniai pasiūlymai, kuriuos  UAB „Elijos miestas“ užsakymu parengė MB „Archimanija“.

Suplanuotas garažas su administracinėmis patalpomis bus vieno aukšto su antresole. Pastato bendras plotas – 764,6 kv. m.

Pirmame aukšte projektuojamos techninės patalpos (elektros skydinė, ryšių ir vandens įvadas ir kt.) bei laiptinė į antresolę. Antresolėje planuojamos administracinės patalpos, persirengimo, poilsio patalpos ir buitinės patalpos.

Projektuotojų vizualizacija

Pagrindinėje garažo erdvėje bus sumontuotas 5 tonų keliamosios galios gembinis kranas. Jokia gamybinė veikla pastate nebus vykdoma – planuojama atlikti tik smulkius mažų laivelių kėbulo remonto darbus.

Elingas bus skirtas šaltuoju metų laiku saugoti mažų gabaritų (maksimaliai – iki 8 m ilgio) laivelius, valtis bei kitas plaukiojimo priemones. Pastato bendras plotas – 375 kv. m. Pastate bus įrengta konstrukcija, ant kurios bus galima trimis lygiais autokrautuvo pagalba sukrauti laivelius.

INFORMACIJA

Susipažinti su projektiniais pasiūlymais galima iki birželio 5 d.,  Rūtų g. 17, Klaipėdoje, darbo dienomis 9-17 val., tel. 8 656 77717 arba internetinėje svetainėje ttps://www.klaipeda.lt/pp

Viešas susirinkimas vyks birželio 5 d., 15 val., nuotoliniu būdu.


  2023-05-24

  7 komentarai “Prie Smeltalės upelio statys elingą”

  1. Avatarvigis (IP: 78.57.230.109)

   “Prie Smeltalės upelio statys elingą”. Panašūs straipsniai: “Upelyje rastas dar vasario mėnesį dingęs lavonas”. Tikrai panašūs.

  2. Avatarvigis (IP: 78.57.230.109)

   Ačiū dievui. O jau buvau išsigandęs. Tokį modernų pramoginių laivų uostelį vietoje Šanchajaus suprojektavo, o ELINGĄ buvo užmirše. Moderni marina suprojektuota, aerodromas privatiems lėktuvėliams šalia marinos suprojektuotas, o elingo nėra. Dabar jau ramu.

  3. AvatarČeslovas (IP: 83.181.72.140)

   Jau mažų laivų uostelį mariose pastatė, atėjo ir elingui eilė 😂

   • Avatarvigis (IP: 78.57.230.109)

    kaip greitai bėga gyvenimas. Nespėji visko sužiūrėti.

  4. AvatarBlondinė (IP: 86.38.215.31)

   Kalbėkime lietuviškai. Kas per daiktas bus, galima tik spėti. Eling javiečių kalba reiškia sąmone. Jokių kitų prasmių nete neradau. Tai ką ten statysit? Mažų laivų prieplauką?

  5. AvatarAnonimas (IP: 86.100.66.158)

   Kur prwpuole architektai??? Dėžė??

  6. AvatarNa taip (IP: 88.119.39.225)

   pastatys ir uždės kosminį mokestį. Kaip visada kad būna mūsų uostamiestyje o ir visoje Lietuvoje.. Kas nežino kad ten dabar esantys laiviokai, barkasėliai valtelės ir kateriokai pagrinde yra dar nuo sovietinių laikų. O tokie savininkai, daugumoje pensininkai ir nedideles pajamas gaunantys žmonės Jie tikrai neįpirks žadamų paslaugų ir garažo tokiam savo turtui o kad mokėtų brangius mokesčius ir galvot nereikia Taip bus atimta ir ta paskutinė paguoda iš senukų ir neturtingųjų o visa gera dislokacinė teritorija padidinus jos pelno našumą tam kas ją ,,pasims”, pagaliau bus skirta turtuoliams. Ko ir buvo siekiama metų-metais..

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt