P0

Kultūra

Rengiamos kūrybinės dirbtuvės „Garso objektai“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-05-24


Birželio 5–9 d. Klaipėdos lėlių teatro edukaciniame centre vyks kūrybinės dirbtuvės su Simonu Nekrošiumi „Garso objektai“. Penkių dienų trukmės dirbtuvėse garso menininkas S. Nekrošius supažindins dalyvius su skirtingais eksperimentinio akustinio bei elektroakustinio garsyno kūrimo metodais, bus aptariama eksperimentinės muzikos bei garso meno aktualumas bei pritaikymas šiuolaikiniame kūrybos kontekste.

S. Nekrošius – garso menininkas, eksperimentatorius. Gedimino Sass nuotr.

Dirbtuvių metu dalyviai patys gamins įvairius eksperimentinius garso objektus iš antrinių žaliavų, rastų Klaipėdos apylinkėse. Bus susipažinta su skirtingais garso sustiprinimo būdais bei generacijos principais, tyrinėjama, kokios sąsajos vyrauja tarp vaizdo ir garso bei gamtos ir žmogaus sukeltų impulsų. Dirbtuvių dalyviai išmoks pasigaminti kontaktinius bei magnetinius garso sustiprinimo ėmiklius ir jais bandys įgarsinti skirtingus paviršius, materijas. Dirbtuvėse dalyviai turės galimybę atrasti, kaip šie garsiniai eksperimentai gali būti pritaikomi kiekvieno iš dalyvių meninėje praktikoje.

Dirbtuvės yra nemokamos, tačiau būtina išankstinė registracija čia. Daugiau informacijos – Klaipėdos lėlių teatro interneto svetainėje ir feisbuko paskyroje.

INFORMACIJA

S. Nekrošius – garso menininkas, eksperimentatorius. Nuo 2016 m. Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjungos narys. Kuriantis, konstruojantis garso objektus, skulptūras ir juos įgalinantis savo performansuose. Būdingi „DIY“ ir „Ready-made“ veiklos principai. Autorius ieško netradicinių garso išgavimo formų, daug dėmesio skiria procesualumui, intuicijai, eksperimentams ir improvizacijai. Nuo 2015 m. nepriklausomos iniciatyvos, pasidaryk-pats meno projektų erdvės „Studium P“ vienas iš įkūrėjų ir veiklos vykdytojų.


  2023-05-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt