P0

ELTA

E. Gentvilas dėl G. Landsbergio pareiškimų kreipėsi į Seimo etikos sargus (2)

Viktorija Smirnovaitė (ELTA)
2023-05-25


Įtampa tarp konservatorių lyderio Gabrieliaus Landsbergio ir Liberalų frakcijos seniūno klaipėdiečio Eugenijaus Gentvilo neslūgsta.

Ketvirtadienį E. Gentvilas patvirtino kreipęsis į Seimo etikos ir procedūrų komisiją dėl G. Landsbergio trečiadienį išsakytų viešų pareiškimų.

„Taip, kreipiausi kaip Seimo narys dėl Seimo nario Gabrieliaus Landsbergio dėl vakar pasakytos vienos frazės apie mane ir ministrą Simoną Kairį. Ta frazė apie mane skamba šitaip: „jis nėra didesnis vagis negu jo deleguotas ministras“. Tai prašau Seimo Etikos ir procedūrų komisijos įvertinti tokį Seimo nario Gabrieliaus Landsbergio pasakymą ir elgesį“, – pažymėjo parlamentaras.

Kokių komisijos išvadų šioje situacijoje tikisi, E. Gentvilas neatskleidė.

Šią savaitę E. Gentvilą papiktino konservatorių lyderio G. Landsbergio pareiškimai, kad dėl savivaldos lėšų įsisavinimo kilęs skandalas yra ne tik Vyriausybės, bet ir Seimo problema. Pasak liberalo, konservatorių partijos pirmininkas, apkaltinęs dalį parlamentarų neskaidriu Seimo lėšų panaudojimu, pažeidė nekaltumo prezumpciją. E. Gentvilas savo poziciją G. Landsbergiui išsakė atviru laišku. Trečiadienį konservatorių lyderis G. Landsbergis žurnalistams sakė, kad jį stebina E. Gentvilo jam viešai reiškiama kritika. G. Landsbergis pažymėjo niekada E. Gentvilo nevadinęs vagimi.

„Aš pasakiau, kad jis nėra didesnis vagis nei jo deleguotas ministras“, – trečiadienį, bendraudamas su žiniasklaida, sakė G. Landsbergis.

Kopijuoti, platinti, skelbti ELTA turinį be ELTA raštiško sutikimo draudžiama


  2023-05-25

  2 komentarai “E. Gentvilas dėl G. Landsbergio pareiškimų kreipėsi į Seimo etikos sargus”

  1. AvatarVincas (IP: 88.118.27.194)

   Ženka, ir Vilniuje liko Ženka 😂😂😂

  2. AvatarNoras (IP: 78.56.19.8)

   Kaip Gentvilų nebenorisi matyti politikoje… Koktu nuo jų. Tokie šliužai.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt