P0

Kultūra

Karalienę Elžbietą II džiuginę „The Jive Aces“ grįš į Klaipėdą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-05-25


Linksmųjų muzikantų iš Jungtinės Karalystės šešetukas – dainininkas ir trimitininkas Ian Clarkson, saksofoną ir klarnetą pučiantis John Fordham, kontrabosininkas Ken Smith, pianino „akrobatas“ Vince Hurley, trombonininkas Alex Douglas ir būgnininkas Peter Howell, garsėjantys itin intensyviu koncertų grafiku, kuriame rezervuota būna net 300 dienų per metus, šį birželį atvyks į Klaipėdą.

„The Jive Aces“ išgarsėjo visame pasaulyje dėl savo energingai įspūdingų pasirodymų bei virusiniu tapusio vaizdo įrašo „Bring Me Sunshine“. Šis vaizdo klipas „Youtube“ platformoje peržiūrėtas daugiau nei 3,5 mln. kartų, yra pelnęs septynis kino festivalių apdovanojimus, o vienas JAV gydytojas net „išrašė“ šį klipą kaip vaistą nuo depresijos.

Energingasis sekstetas itin išgarsėjo po to, kai 2012 metais pasiekė garsaus televizijos šou „Britain’s Got Talent“ pusfinalį ir padarė didelį įspūdį teisėjams – rūstusis Simonas Cowellas juos pavadino „visiškai puikiais“ ir pridūrė: „Tai tikrai man suteikė gerą nuotaiką!“. Jie tapo pirmąja gyvo garso grupe istorijoje, patekusia į šou pusfinalį.

Šiandien „The Jive Aces“ yra įsitvirtinusi pirmojoje „Jive & Swing“ muzikos kategorijos Jungtinėje Karalystėje vietoje.

„The Jive Aces“ kolektyvas – tai vitaminai ausims, akims ir širdims. Jie sukuria nepakartojamą atmosferą savo klausytojams. Džiugu, kad pavyko juos įkalbėti vieną kūrinį pagroti kartu su Klaipėdos muzikantais. Kas jie tokie? Palikime intrigą. Birželio 23 d. ateikite ir išgirsite patys“, – pranešime cituojama Klaipėdos pilies džiazo festivalio vadovė Inga Grubliauskienė.

2012 m. grupė koncertavo karalienei Elžbietai II jos deimantinio jubiliejaus iškilmėse. 2013 m. grupė surengė 4 pasirodymus Bekingemo rūmuose karūnavimo festivalyje.

„The Jive Aces“ dirbo su tokiais žymiais džiazo muzikos grandais kaip Van Morrisonu, Keely Smith, surengė šimtus pasirodymų festivaliuose visame pasaulyje.

XXIX Klaipėdos pilies džiazo festivalis vyks birželio 22-24 d. Teatro aikštėje. Visi festivalio renginiai nemokami.


  2023-05-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt