P0

Spyglys

Klaipėdiečiams užtenka matyti mero diržą*

Spyglys
2023-05-25


Ketvirtadienį Klaipėdos miesto savivaldybės salėje priesaikos žodžius skaitant naujam nariui Romualdui Sakalauskui į eterį buvo transliuojama tik viena šio politiko ausis bei mero Arvydo Vaitkaus talija, apjuosta diržu.

Spyglio šaltiniai tvirtina, kad taip buvo padaryta sąmoningai, siekiant pranešti, jog nepaklusę merui piliečiai bus šiuo diržu plakami Atgimimo aikštėje.

O naujai prisiekęs Tarybos narys Leonas Makūnas toje aikštėje turės pakartoti priesaiką, nes girdėjosi, kad jis prisiekė ne Konstitucijai, o Kanstitucijai.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-05-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt