P0

Miestas

Taiso dviračių taką (atnaujinta) (2)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2023-05-25


„Atvira Klaipėda” jau rašė apie gana operatyviai Varpų g. nutiestą dviračių ir pėsčiųjų taką, sujungusį tarp Sąjūdžio parko ir Smiltelės gatvės esančius dviračių takus.

Visgi netrukus paaiškėjo, jog darbai šioje vietoje atlikti nekokybiškai ir savivaldybė rangovams nurodė likusį broką ištaisyti.

Palmiros Mart nuotr.
Taip ši vieta atrodė vasario mėn, nutiesus tako atkarpą. Palmiros Mart nuotr.

Ketvirtadienį ties posūkiu į šv. Jono darbininko bažnyčią pastebėjusi besidarbuojančius bendrovės „Inkomsta” vyrus, „Atviros Klaipėdos” žurnalistė pasiteiravo, ar jie taiso tai, ką netinkamai padarė anksčiau.

„Kur jūs matote broką?” – klausimu atsakė vienas iš vyriškių, pridūręs esą čia ir buvo numatyta išasfaltuoti sandūrį ties pakilimu ir nusileidimu. Tuo metu kitas vyriškis pastarąjį paragino apskritai su fotografuojančia moteriške nieko nekalbėti.

(Atnaujinta). Po to, kai ši žinia pasirodė portale, su „Atvira Klaipėda” susisiekęs UAB „Inkomsta” atstovas teigė esą bendrovės vyrai tvarko projektuotojų paliktą nesusipratimą.

Jis taip patikslino, jog pagal su Klaipėdos savivaldybe pasirašytą sutartį bendrovė dar turės nutiesti naujus dviračių bei pėsčiųjų takus Dubysos gatvėje bei atkarpą Šilutės plente nuo 26 numeriu pažymėto objekto iki geležinkelio pervažos.

Įvairiose miesto vietoje trūkstamų dviračių ir pėsčiųjų takų atkarpų tiesimui savivaldybė yra skyrusi apie 1 mln. eurų. Visi darbai turi būti atlikti iki 2025 m. spalio mėn.


  2023-05-25

  2 komentarai “Taiso dviračių taką (atnaujinta)”

  1. AvatarKlaipėdietis (IP: 86.38.215.226)

   Atidžiau pasižiūrėjus, praktiškai visur kur prikišo nagus kelininkai,pridaryta visokiu kliurku.Tai pradėta ir neaišku kada bus baigta,tai paliktos atkarpos nepilnai pakeistos,ir taip visas miestas, puse skusta-puse lupta.

   • AvatarSvarbiausias klausimas (IP: 86.100.137.239)

    kodėl?Todėl , kad valdiažmogiai ir kelininkai sėdėjo prie vienos geldos.Gal nauja valdžia juos persodins?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt