P0

Miestas

Įrengs dar 40 naujų antžeminių šiukšlių konteinerių

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2023-05-27


Klaipėdiečiai, kartais besiskundžiantys, kad atliekų konteineriai pastatomi jiems nepriimtinose vietose, turėtų suklusti: rengiami dar 40 antžeminių aikštelių projektai. Keliolika jų pateikti visuomenei susipažinti ir pastaboms teikti.

I. Kanto gatvėje vieta, kur atsiras nauji šiukšlių surinkimo konteineriai. Projektuotojų nuotr.

Projektinius pasiūlymus  Klaipėdos krašto atliekų tvarkymo centro (KRATC) užsakymu parengė UAB „Kelprojektas“. Teigiama, kad įrengus antžeminių komunalinių atliekų surinkimo konteinerių aikšteles žymiai pagerės Klaipėdos miesto vaizdas.

Konteineriai gaminami malonaus akiai dizaino, tamsiai pilkos spalvos, lengvai plaunami ir sandarūs, saugūs gruntiniam vandeniui (konteinerio žemutinė dalis) ir užtikrinantys, kad graužikams ir paukščiams nebūtų pasiekiamos konteineryje pašalintos atliekos.

Tad Rimkų, Mogiliovo, Smiltelės, Poilsio, Žalgirio, Rūko, Molo ir kitose gatvėse gyvenantiems klaipėdiečiams pats laikas pasidomėti, ar tinkamoje vietoje tos antžeminės aikštelės suplanuotos.

Komunalinių atliekų surinkimo konteinerių aikštelių paskirtis – užtikrinti saugų atliekų surinkimą, rūšiavimą ir sutvarkymą nekenkiant aplinkai ir žmonių sveikatai. Pagrindinis komunalinių atliekų surinkimo principas yra jų rūšiavimas visais atliekų tvarkymo etapais, surinkimo metu – taip pat. Aikštelėse visos komunalinės atliekos rūšiuojamos jas, talpinant į konteinerius, skirtus surinkti komunalines, maisto, popieriaus, plastiko ir stiklo pakuotes bei jų atliekas.

INFORMACIJA

Susipažinti su projektiniais pasiūlymais galima iki birželio 7 d., adresu Minijos g. 19, Klaipėdoje, iš anksto susitarus tel. (8616)16364 arba internetinėje svetainėje.

Pasiūlymus galima teikti elektroniniu paštu  klaipeda@kelprojektas.lt

Viešas susirinkimas įvyks birželio 7d. 15 val. 

Vieta/platforma čia.


  2023-05-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt