P0

Fotoreportažai, Miestas

„Meridianas” atidarė vasaros sezoną

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-05-27


Saulėtą šeštadienio pavakare klaipėdiečiai jau 10-tą kartą rinkosi prie Dangės krantinės, kurioje stovi istorinis burlaivis „Meridianas”. Jo burių pakėlimo ceremonija yra tapusi gražia vasaros pradžios paskelbimo uostamiestyje tradicija.

Nuo pat laivo rekonstrukcijos prieš 10 metų istoriniu jūrinio paveldo eksponatu tapusį „Meridianą” iki šiol prižiūri ir juo rūpinasi uostamiesčio verslininkas, Klaipėdos jūrų krovinių kompanijos „Bega“ valdybos pirmininkas Aloyzas Kuzmarskis bei jo šeimos nariai. Kartu su jais burių pakėlimo šventėje dalyvavo bei klaipėdiečius pasveikino miesto meras Arvydas Vaitkus.

Šįkart šventinę nuotaiką susirinkusiems savo dainomis kūrė ir operos solistas, grupės „el Fuego“ narys Rokas Spalinskas.

Gedimino Gudavičiaus nuotr.


  2023-05-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt