P0

Regionas

Pasieniečiai išgelbėjo sugedusios jachtos keleivius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-05-28


Šeštadienį 19.13 val. Karinių jūrų pajėgų (KJP) Jūrų gelbėjimo koordinavimo centras iš Bendrojo pagalbos centro gavo pranešimą, kad Nemuno deltoje ties išplaukimu į Kuršių marias sugedo jachtos „Triton“ variklis. Jachtoje buvo ir pagalbos prašė  4 suaugusieji ir 2 vaikai.

Centro budėtojai susisiekė su tuo metu Nidoje budėjusiais Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnais iš greitaeigio katerio „Boomeranger“, kurie pradėjo gelbėjimo operaciją.

Praėjus maždaug 40 min. nuo pagalbos prašymo gavimo, pasieniečiai informavo apie saugiai į greitaeigį katerį perkeltus visus 6 jachtos „Triton“ įgulos narius, kuriuos netrukus parplukdė į Nidą.


  2023-05-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt