P0

Koronavirusas

Šeštadienį šalyje – vos 8 nauji COVID-19 atvejai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-05-28


Valstybės duomenų agentūros pateikiamais duomenimis, šeštadienį šalyje patvirtinti tik 8 nauji COVID-19 atvejai, iš kurių 7 – pirminiai ir vienas – tretinis. Klaipėdoje užsikrėtusiųjų nebuvo.

Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 12,5 proc., o Klaipėdoje jis paaugo tiek pat, kaip ir penktadienį – 33,3 proc.

Atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, sumažėjo nežymiai – nuo 29,6 iki 29,3, o Klaipėdoje jis išliko nepakitęs (21,7), bet uostamiestis dar pablogino savo padėtį viena pozicija ir dabar yra 32-oje vietoje tarp geriausiai besilaikančių šalies savivaldybių.

Geriausiai, su nuliniais rodikliais, ir toliau laikosi Rietavas su Birštonu, o blogiausia padėtis išlieka Rokiškyje.

Naujausiais duomenimis, šalyje serga 1319 gyventojų – 3 mažiau nei penktadienį. Klaipėdoje sergančiųjų sumažėjo vienu – iki 54-ių.

COVID-19 aukų trečia para iš eilės išvengta, bendras netekčių skaičius išlieka 9680. Klaipėdoje jis jau ilgą laiką nesikeičia (431).

Šeštadieniais vakcinacija nevykdoma.


  2023-05-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt