Kultūra

Klaipėdos pilies džiazo festivalyje – ir „Old City Band“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-05-29


Šiemetiniame Klaipėdos pilies džiazo festivalyje pasirodys ir nuo 2009 m. gyvuojanti grupė „Old City Band“, kurios narių dauguma – Klaipėdos universiteto Džiazo muzikos katedros absolventai.

Septyni muzikantai – Donatas Momkus – vokalas, Dmitrij Levencov – trimitas, pritariamasis vokalas, Džordanas Narkus – tenorsaksofonas, Vidas Saudargis – trombonas, Kęstutis Kaštaunas – gitara, Vidas Karnatka – mušamieji, Tadas Jurėnas – bosinė gitara turi savitus charakterius, tačiau yra suvienyti begalinės meilės muzikai.

Jų kūrybinėse biografijose – muzikinių festivalių ir tarptautinių muzikinių projektų patirtis, koncertai su žinomais Lietuvos džiazo ir pop scenos muzikantais. Grupė aktyviai koncertuoja įvairiuose renginiuose, šventėse, miesto šventėse, muzikos klubuose. Išskirtinio klausytojų dėmesio sulaukė grupės projektai apie Jimmy Hendrix ir netikėtai skambanti „Red Hot Chili Peppers” muzika, atliekama pučiamųjų instrumentų.

Grupės repertuaras – svingo, džaivo, rokenrolo, Lotynų Amerikos, roko, klasikinio džiazo muzikos kūriniai bei lietuviški šlageriai. Kupini energijos grupės pasirodymai, papildyti šou elementais, palieka neišdildomą įspūdį ir sukuria išskirtinę nuotaiką.

„Neabejoju, jog „Old City Band“ visus klaipėdiečius ir miesto svečius pavaišins iš kojų verčiančiu muzikiniu kokteiliu. Ateikite ir paragaukite jo patys“, – juokaudama sako Klaipėdos pilies džiazo festivalio vadovė Inga Grubliauskienė.

Didžiąją dalį grupės repertuaro aranžuoja Kęstutis Kaštaunas ir Vidas Saudargis.

Šiuo metu grupės nariai repetuoja ir įrašinėja savo dainas, o Klaipėdos pilies džiazo festivalyje pristatys savo atliekamą svingo, rokenrolo ir tradicinio džiazo programą.

Klaipėdos pilies džiazo festivalis vyks birželio 22-24 d. Teatro aikštėje. Visi festivalio renginiai – nemokami.


  2023-05-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt