P0

Spyglys

Kad tik ta mūsų vicemerė nepersidirbtų*… (1)

Spyglys
2023-05-30


„Su paspirtuku – kaip ant sparnų!“ Štai kaip nuobodžias dienas savivaldybėje leidžia naujoji vicemerė Lina Šukytė – Korsakė. Iš nuobodulio ji antradienį nutarė dalyvauti taip pavadintame Litorinos mokyklos renginyje. Bet vicemerė nepavargsta.

Įsivaizduokite, tą pačią darbo dieną, antradienį, darbo laiku ji sutiko dalyvauti dar ir  mokinių piešinių konkurse „Aš žinau, kaip būti saugiam ir padėti kitam“. Ir dar gaisrininkų renginyje „Žinojimas saugo“!

Siaubas! Taigi, nuo tokio sunkaus triūso prakaitas turi upeliais žliaugti… Darbas savivaldybėje Linutei yra labai sunkus – vargšelė jau turėjo pasiimti vieną dieną atostogų.

Susirūpinęs Spyglys skelbia akciją „Neleiskime vicemerei persidirbti!” Kuris iš skaitytojų pasiūlys Linutei kokį nors lengvesnį darbelį, tas bus pagerbtas Spyglio rubrikoje.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-05-30

  Vienas komentaras apie “Kad tik ta mūsų vicemerė nepersidirbtų*…”

  1. AvatarRimantas (IP: 78.60.154.179)

   Spygly, rašyk tiesiai. Džiaugiuosiu, kad sutiko dirbti, gal kiti nenorėjo? Kas anksčiau organizavo pagal pareigas? Kodėl už darbą paprašė atostogų? Ar neužteko išeiginės po organizavimo? Mes ne visko žinome. Gal Lina už papildomą darbą paprašė ir mašinos ir t.t.?🤔

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt