P0

Miestas

Klaipėdoje – išskirtinė gerumo akcija

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-05-31


Klaipėdos baseinas ir „Švyturio” arena organizuoja socialinę akciją „Gerumo PARA-TONAS”.

Andriaus Vengalio nuotr.

Gegužės 31 dieną visi klaipėdiečiai ir miesto svečiai kviečiami visą parą praleisti aktyviai ir dar prisidėti prie paramos Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namams.

„Gerumo PARA-TONAS” vyks nuo gegužės 31 d. 10 val. iki birželio 1 d. 10 val. Klaipėdos baseine ir „Švyturio” arenoje. Klaipėdos baseine visi norintieji – tiek profesionalūs plaukikai, tiek plaukimo mėgėjai – nepertraukiamai (net ir naktį) pasikeisdami plauks net 1440 minučių, t.y. – visą parą.

„Kiekvienas žmogus gali plaukti tiek kiek nori ir pajėgia. Jokių apribojimų nėra“, – sako Klaipėdos baseino sporto vadovė Eglė Vaupšaitė.

O tiems, kas labiau mėgsta sausumos sporto šakas, „Švyturio” arena siūlo pasportuoti ant jos parketo. Arena visą parą bus bus atvira visiems, kurie nori išsinuomoti krepšinio aikštę.

„Pasijuskite tikru profesionalu ir sportuokite ant vieno iš naujausių parketų Lietuvoje. Suburkite draugus, kolegas ar verslo partnerius, pasiimkite krepšinio batelius ir ypatingai praleiskite laiką ant šio parketo. Išsinuomavus parketą už auką, galima žaisti krepšinį, mėtyti baudas, šokti ar veikti ką tik norite“, – sako „Švyturio” arenos direktorė Aida Aleksandrovienė.

Plaukiantiems Klaipėdos baseine auka bus savanoriška, be jokių apribojimų: kiekvienas skiria pinigų tiek, kiek jam sako širdis. O „Švyturio” arenoje minimali auka už vieną valandą žaidimo ant krepšinio parketo – 200 Eur. Bus galima rinktis ir keletą valandų.

Nenorite žaisti patys, bet norintys prisidėti prie aukos gali aukokite ir leisti savo išsinuomotą valandą žaisti kitiems – galbūt vaikams.

Kiekvienas akcijos metu surinktas euras atiteks Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namams.

„Šia akcija siekiame kelių tikslų: diegti žmonėms meilę sportui, plaukimui ir rinkti lėšas Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namams. Priartėkime prie šių vaikučių širdžių savo gerumu. Kartu uždegdami šviesą, meilę ir džiaugsmą jų akyse“, – ragina E. Vaupšaitė.

Šios akcijos data pasirinkta neatsitiktinai, nes birželio 1-oji – vaikų gynimo diena. Prie šios socialinės akcijos prisideda ir reprezentacinė Klaipėdos krepšinio komanda „Neptūnas“.

Registracija į „Gerumo PARA-TONĄ” Klaipėdos baseine čia, o į „Švyturio” areną – šioje nuorodoje.


  2023-05-31

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt