Koronavirusas

Ligoninėse dėl COVID-19 guli tik mažiau nei pusšimtis žmonių

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-05-31


Valstybės duomenų agentūros pateikiamais duomenimis, antradienį šalyje patvirtinti 59 nauji COVID-19 atvejai (11 žmonių užsikrėtė antrą kartą, du – trečią). Klaipėdoje užsikrėtė du žmonės – abu susirgimai pirminiai.

Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 3,3 proc., o Klaipėdoje jis auga jau penkta para – šįkart padidėjo 31,2 proc.

Atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, sumažėjo nuo 29,7 iki 27,7, o Klaipėdoje – nuo 26,3 iki 23 atvejų ir uostamiestis pagerino savo padėtį šešiomis pozicijomis – dabar yra 35-oje vietą tarp geriausiai besilaikančių šalies savivaldybių.

Geriausiai, su nuliniais rodikliais, atrodo Rietavas, Birštonas ir Molėtai, o blogiausia padėtis išlieka Šalčininkų rajono savivaldybėje.

Per praėjusią parą į ligonines buvo paguldyti aštuoni COVID-19 užsikrėtę žmonės ir dabar iš viso gydomi 49 tokie ligoniai. Vienas iš jų, pasiskiepijęs, guli reanimacijos skyriuje.

Naujausiais duomenimis, šalyje serga 1181 gyventojai – 17 mažiau nei pirmadienį. Klaipėdoje sergančiųjų skaičius nepasikeitė – lieka 54.

Antradienį nuo COVID-19 mirė vienas pasiskiepijęs 70-79 metų amžiaus žmogus ir bendras skaičius jau siekia 9682. Klaipėdoje jis jau ilgą laiką nesikeičia (431).

Antradienį šalyje paskiepyti keturi trys žmonės (du skiepijosi pirmą kartą, po vieną – antrą ir trečią kartą), tarp jų klaipėdiečių nebuvo.


  2023-05-31

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt