P0

Svarbu, Sveikata

Užstrigo Jūrininkų ligoninės priimamojo rekonstrukcija (3)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2023-05-31


Klaipėdos universiteto ligoninės Jūrininkų padalinio priėmimo – skubiosios pagalbos skyriaus patalpų rekonstrukcijos sutartis su rangovu buvo nutraukta, nes, pasak ligoninei laikinai vadovaujančio prof. dr. Jono Sąlygos, čia dirbusiai bendrovei iškelta restruktūrizacijos byla.

Artūro Šulco nuotr.

Jau yra paskelbtas naujas viešojo pirkimo konkursas – rekonstrukcijai užbaigti. Būsimasis naujas rangovas turės užbaigti rekonstrukciją pagal parengtą techninį projektą, pilnai parengti naują darbo projektą. Dalis darbo projekto jau yra parengta anksčiau, tad naujasis rangovas turės tai įvertinti, jei reikia – papildyti bei parengti trūkstamas projekto dalis. 

Rekonstrukciją norima užbaigti per pusmetį. Visi paruošiamieji darbai jau yra atlikti, pastatytos objekto konstrukcijos. Beveik baigti ir žemės darbai. Tačiau objektas dar yra be langų, lauko vitrinos, įrengta tik pusė durų, stoglangių. Atlikta tik 45 procentų vidaus darbų.

Taip pat beveik baigti vandentiekio ir nuotekų šalinimo sistemos įrengimo, šildymo sistemos darbai. Labai mažai padaryta įrengiant elektros instaliaciją bei kitus darbus. Statybos užbaigimo procedūrai būtinų dokumentų parengimo paslaugų teikimo būklė pažymėta nuliu.

2021 metų rudenį Jūrininkų ligoninės priėmimo – skubiosios pagalbos skyriaus patalpų rekonstrukcijos rangos darbų konkursą laimėjo UAB „Losrita”, pasiūliusi juos atlikti už 2,21 mln. eurų. Pagal sutartį su rangovu rekonstrukcijos darbai turėjo trukti iki 2023 metų vasaros.


  2023-05-31

  3 komentarai “Užstrigo Jūrininkų ligoninės priimamojo rekonstrukcija”

  1. AvatarTadas (IP: 157.230.61.88)

   Nesulauks niekas, ten kur Tomas Karpavičius ten visada ragai. UAB “Losrita” ne pirma šito veikėjo įmonė specialiai subankrotinta.

  2. AvatarMartynas (IP: 78.58.47.120)

   Teko dirbti kaip subrangovams dar rudeni iki šiol atsiskaitymo nesulaukta ir neaišku ar kas nors sulauks.

   • AvatarAlgirdas (IP: 84.15.188.113)

    Žinoma nesulauksime niekas. Kokias įmonės Tomas dar nuvarė į bankrotą?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt