P0

Švietimas

Būsimiesiems inžinieriams – piniginės stipendijos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-06-01


Vakarų laivų gamyklos įmonių grupė, skatindama jaunimą rinktis su inžinerine pramone susijusias profesijas, įsteigė pinigines stipendijas. Jos skiriamos Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro moksleiviams, norintiems įgyti laivų korpusų surinkėjo profesiją, taip pat Klaipėdos universiteto studentams, pasirinksiantiems inžinerines specialybes.

„200 еurų stipendija bus mokama kiekvieną mėnesį, visų studijų metu. Laivų korpuso surinkėjo profesiją Lindenau centre galima rinktis baigus 10 klasių, mokslų trukmė – 2 metai ir 4 mėnesiai. Yra suteikiama ir tęstinio mokymo galimybė – pasirinkusiems šį profesinio mokymosi būdą, mokslai tęsis 6 mėnesius. Kviečiame mokytis šios profesijos ne tik klaipėdiečius, bet ir gyvenančius tolėliau nuo uostamiesčio – tokiais atvejais, suteikiame bendrabutį“, – pranešime cituojamas dr. Egidijus Skarbalius, Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro direktorius.

Besimokantiems Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centre atveriamos plačios galimybės darbinę praktiką atlikti Klaipėdos uoste, Vakarų laivų gamyklos įmonių grupėje.

Skaičiuojama, kad vien Vakarų laivų gamyklos įmonių grupė sukuria apie 4000 darbo vietų.

„Esame didžiausia jūrinės inžinerinės pramonės įmonė Lietuvoje, puikiai suprantame, kokia svarbi šio sektoriaus plėtra mūsų šalyje, o tai sunkiai įsivaizduojama be naujų talentų, išugdytų jaunųjų šios srities profesionalų. Tad jau daug metų skiriame didelį dėmesį jūrinės inžinerinės pramonės profesijų populiarinimui, skatiname jaunimą jas rinktis, ne tik sudarydami sąlygas atlikti praktiką, o vėliau įsidarbinti, bet ir prisidėdami prie šios krypties specialybes pasirinkusių studentų gyvenimo kokybės gerinimo studijų metu, kas jiems leidžia skirti dar didesnį dėmesį profesinių žinių gilinimui. Tikimės, kad mūsų įsteigtos stipendijos bus paskata rinktis šį profesinį kelią, tapti unikalios veiklos – laivų projektavimo, statybos ar remonto dalimi, kurti vertę jūrinės inžinerijos srityje“, – tvirtino Arnoldas Šileika, Vakarų laivų gamyklos įmonių grupės generalinis direktorius.


  2023-06-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt