P0

Koronavirusas

Paskutinė pavasario diena Klaipėdoje – be naujų COVID-19 atvejų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-06-01


Trečiadienį šalyje patvirtinti 31 naujas COVID-19 atvejis, kai antradienį jų buvo 59. Šįkart devyni žmonės užsikrėtė antrą kartą, vienas – trečią, skelbia Valstybės duomenų agentūra. Klaipėdoje naujų susirgimų nefiksuota.

Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 13 proc., o Klaipėdoje jis auga jau šešta para – šįkart padidėjo 53,9 proc.

Atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, sumažėjo nuo 27,7 iki 26,5, o Klaipėdoje – nuo 23 iki 20,4 atvejų, bet uostamiestis pablogino savo padėtį viena pozicija ir dabar yra 36-oje vietą tarp geriausiai besilaikančių šalies savivaldybių.

Geriausiai, su nuliniais rodikliais, ir toliau atrodo Rietavas, Birštonas ir Molėtai, o blogiausia dabar yra Rokiškio rajono savivaldybėje.

Per praėjusią parą į ligonines buvo paguldyti penki COVID-19 užsikrėtę žmonės ir dabar iš viso gydoma 40 tokių ligonių. Vienas iš jų, pasiskiepijęs, guli reanimacijos skyriuje.

Naujausiais duomenimis, šalyje serga 1139 gyventojai – 42 mažiau nei antradienį. Klaipėdoje sergančiųjų skaičius sumažėjo nuo 54 iki 48.

Praėjusią parą COVID-19 aukų išvengta, tačiau pasitikslinus duomenis bendras jų skaičius yra dviem didesnis ir jau siekia 9684. Klaipėdoje jis jau ilgą laiką nesikeičia (431).

Trečiadienį šalyje paskiepyti tik du žmonės, jie skiepijosi trečią kartą.


  2023-06-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt