Koronavirusas

Nuo COVID-19 besiskiepijančiųjų skaičiai – vis mažesni

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-06-02


Ketvirtadienį šalyje patvirtinti 43 nauji COVID-19 atvejai, iš kurių 7 žmonės užsikrėtė antrą kartą, vienas – trečią, skelbia Valstybės duomenų agentūra. Klaipėdoje susirgo du žmonės, abu pirmą kartą.

Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 18,5 proc., o Klaipėdoje – 28,6 proc.

Atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, sumažėjo nežymiai – nuo 26,5 iki 26,1, o Klaipėdoje jis padidėjo nuo 20,4 iki 22,4 atvejų, bet uostamiestis viena pozicija pagerino savo padėtį ir dabar yra 35-oje vietą tarp geriausiai besilaikančių šalies savivaldybių.

Geriausiai, su nuliniais rodikliais, ir toliau laikosi Rietavas, Birštonas ir Molėtai, o blogiausia padėtis dabar yra Pakruojo rajono savivaldybėje.

Naujausiais duomenimis, šalyje serga 1113 gyventojų – 26 mažiau nei trečiadienį. Klaipėdoje sergančiųjų skaičius sumažėjo vienu – iki 47.

Praėjusią parą COVID-19 aukų išvengta ir bendras netekčių skaičius išlieka 9684. Klaipėdoje jis jau ilgą laiką nesikeičia (431).

Jau kelios savaitės, kai beskiepijančiųjų nuo COVID-19 skaičiai šalyje nesiekia nė 10-ties: ketvirtadienį paskiepyti 5 žmonės, tarp jų klaipėdiečių tradiciškai nebuvo.


  2023-06-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt