P0

Koronavirusas

Jau keturios šalies savivaldybės neturi nė vieno sergančio COVID-19

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-06-03


Penktadienį šalyje patvirtinti 49 nauji COVID-19 atvejai, iš kurių 12 žmonių užsikrėtė antrą kartą, trys – trečią, skelbia Valstybės duomenų agentūra. Klaipėdoje susirgo du žmonės: pirmą ir antrą kartą.

Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 16,3 proc., o Klaipėdoje – 31,8 proc.

Atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, sumažėjo nuo 26,1 iki 25,6, o Klaipėdoje jis padidėjo nuo 22,4 atvejų iki 23, bet uostamiestis dar dviem pozicijom pagerino savo padėtį ir dabar yra 33-oje vietoje tarp geriausiai besilaikančių šalies savivaldybių.

Su nuliniais rodikliais dabar prie Rietavo, Birštono ir Molėtų prisijungė ir Alytus, o į blogiausią padėtį vėl sugrįžo Rokiškio rajono savivaldybėje.

Naujausiais duomenimis, šalyje serga 1150 gyventojų –17 daugiau nei ketvirtadienį. Klaipėdoje sergančiųjų padidėjo dviem – iki 49.

Praėjusią parą COVID-19 aukų išvengta ir bendras netekčių skaičius išlieka 9684. Klaipėdoje jis jau ilgą laiką nesikeičia (431).

Jau kelios savaitės, kai beskiepijančiųjų nuo COVID-19 skaičiai šalyje nesiekia nė 10-ties: penktadienį paskiepyti vos 4 žmonės, tarp jų klaipėdiečių tradiciškai nebuvo.


  2023-06-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt