P0

Koronavirusas

Su dviem sergančiais Neringa atsidūrė tarp užsikrėtusiųjų COVID-19 „lyderių”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-06-04


Šeštadienį šalyje patvirtinti tik 4 nauji COVID-19 atvejai, visi žmonės susirgo pirmą kartą, skelbia Valstybės duomenų agentūra. Klaipėdoje naujų atvejų fiksuota nebuvo.

Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 17,1 proc., o Klaipėdoje – 31,8 proc.

Atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, sumažėjo nežymiai – nuo 25,6 iki 25,4 atvejų, o Klaipėdoje jis liko tos pat, tačiau uostamiestis net keturiom pozicijom pablogino savo padėtį ir dabar yra 37-oje vietoje tarp geriausiai besilaikančių šalies savivaldybių.

Su nuliniais rodikliais antra para yra 4 savivaldybės – Rietavo, Birštono, Molėtų ir Alytaus, o blogiausioje padėtyje išlieka Rokiškio rajono savivaldybė. Šalia jos atsidūrė Neringa su 55,4 rodikliu. Tačiau joje šiuo metu oficialiai registruoti tik du sergantieji koronavirusine infekcija, o pastarąją parą nebuvo nė vieno naujo užsikrėtimo.

Naujausiais duomenimis, šalyje serga 1141 gyventojas – 9 mažiau nei penktadienį. Klaipėdoje sergančiųjų skaičius nepasikeitė – liko tie patys 49.

Jau kuris laikas mirčių nuo COVID-19 nefiksuojama – bendras netekčių skaičius išlieka 9684. Klaipėdoje jis jau nesikeičia ilgą laiką (431).


  2023-06-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt