Dainos studijai „Keberiokšt” – didžiausio Europos vaikų dainos ir šokio festivalio sidabras

Kultūra

Gegužės 31 – birželio 4 d. Lenkijoje, Konino mieste, vyko 43-iasis Tarptautinis vaikų dainos ir šokio festivalis, didžiausias tokio tipo renginys Europoje. Šiemet jis sulaukė rekordinio dalyvių skaičiaus – net 2700 vaikų iš Lenkijos, Slovakijos, Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Islandijos, Ukrainos, Lietuvos ir kitų šalių.

Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro dainos studijos „Keberiokšt“ atlikėjai su Justin Bieber daina „Never say never” 13-16 metų vokalinių ansamblių kategorijoje iškovojo konkurso sidabrą.

Atranka į konkursą vyko keliais etapais. Pavasarį vyko perklausos ir peržiūros: lenkams – „gyvai“, užsieniečiams – „on-line“.

Pirmąją festivalio dieną vyko konkursiniai kolektyvų pasirodymai Konino kultūros centro bei Oskard koncertų salėje, kitą dieną – finalo perklausos jau tik pusei laimingų atrinktųjų. Ir galiausiai buvo surengtas beveik 5 valandų trukmės Gala koncertas Konino senamiestyje, Laisvės aikštėje, didžiulėje scenoje su orkestru, profesionaliu apšvietimu, įgarsinimu ir TV transliacija.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kultūra

30-metį pasitinkanti „Keberiokšt" - LRT eteryje

Šeštadienį Klaipėdos karalienės Luizės dainos studijos „Keberiokšt” jungtinė grupė dalyvavo tiesioginiame LRT Metų apdovanojimų laidos eteryje. Dainą „Do re mi” ...
2024-01-08
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This