P0

Regionas

Gabrielius Vagelis Palangoje pasirodys su atnaujinta grupe

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-06-05


Šventinį savaitgalį, liepos 6-ąją, dainų autorius ir atlikėjas Gabrielius Vagelis surengs didžiausią savo solinį vasaros koncertą pajūryje.

Iki šiol Gabrielius Vagelis į sceną žengdavo su dviem scenos partneriais: būgnininku Sindre Skeie ir pianistu Luku Gedvilu. O liepos 6 d. Palangos koncertų salėje jis pasirodys su atsinaujinusia ir padidėjusia grupe. Prie komandos prisijungė gitaristas Tomas Jacevičius bei pritariamieji vokalai Karolina Rastenytė ir Kristijonas Vaičiukauskas.

G. Vagelis į šį koncertą nusprendė pakviesti talentingą ir kylančią kūrėją bei atlikėją Gintę Sičiūnaitę, kuri su grupe apšildys vakarą. Ši atlikėja neseniai pristatė savo naujausią albumą „Mira“, o jos kuriama muzika yra itin artima ir mėgiama Gabrieliaus. Be to, atlikėja yra palangiškė.

„Tik noriu pasakyti, kad tikrai laukia įsimintinas vakarėlis, kuriame jūsų laukia daugybė naujienų. Tie, kurie jau yra buvę mano koncertuose, žino, kokie karšti jie būna, bet šįkart, manau, kad nustebinsime ir jus. O taip pat labai noriu, kad šiame koncerte netruktų ir tų, kurie apsilankys pirmą kartą, gal tai bus naujų pažinčių pradžia?“, – pranešime cituojamas G. Vagelis


  2023-06-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt