P0

Spyglys

Įsikūrė Karinės jūrų kiaulių pajėgos* (9)

Spyglys
2023-06-05


Mūsų miestelyje nuo šiol veikia ne tik šauniosios Karinės jūrų pajėgos – tos, kurios kaip ir visa kariuomenė siekia glaudaus susiartinimo su visuomene, kad turėtų besąlygišką jos palaikymą ir taikos, ir neduok, dieve, karo metu. Greta šių šaunių vyrų ir moterų, tarp Naujosios Uosto ir Kalvos gatvių, pasirodo, įsikūrė ir naujas padalinys – Karinės jūrų kiaulių pajėgos.

Šitie tai savo šiukšles ir lapus iš savo teritorijos išpučia į miesto teritoriją.

Spyglio užfiksuotas veiksmas vyksta Kalvos gatvėje, bet lygiai taip lapai ir kitos šiukšlės išpučiamos ir į Naująją Uosto gatvę. Tad galima tik įsivaizduoti, kaip atrodo ten laikomi miestiečių automobiliai…

Spyglys, kaip ir Karinių jūrų pajėgų kaimynai, labai myli, gerbia ir remia kariuomenę, bet jos vadovybei visgi siūlo gerai pagalvoti, ar tikrai reikalingas tas Karinių jūrų kiaulių padalinys.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-06-05

  9 komentarai “Įsikūrė Karinės jūrų kiaulių pajėgos*”

  1. AvatarAdi (IP: 88.118.15.236)

   Tai ne pirmie metai jis taip daro,o tik dabar kažkas paviešino.

  2. AvatarJūra (IP: 85.232.153.76)

   Kariuomenė samdo privačias firmas teritorijų priežiūrai, aišku kaip ta priežiūra vykdoma reikėtų kariškiams geriau kontroliuoti.

  3. AvatarAnonimas (IP: 85.232.134.41)

   Kokia valstybė, tokia ir kariuomenė…

  4. AvatarTeko matyti (IP: 86.100.137.239)

   2 – oje Melnragėje, ištaigingų kotedžų kvartale, panašus ” švaruolis” šiukšles nupučia į mišką.Pristeigta be galo agentūrų, departamentų, skyrių ir kitokių biurokratų lizdų, bet, nepaisant pavadinimų, jie visi užsiima vienu – užpakalio trynimu į kėdę ir popiergalių gamyba

  5. AvatarV ir Gis (IP: 88.118.107.136)

   O ko jūs tikėjotės iš okupantų kariuomenės?

   • AvatarŽmogus (IP: 192.142.128.246)

    Tamistai norėjosi pajuokauti ar šiaip savo vatnikißką esybę parodyt? Pirmas dalykas nepavyko, užtat antrasis – puikiai😏 Beliko susikrauti čemodanus ir varyti į savo mylimą x,uil.ostaną😏

  6. AvatarKlaipėdietė (IP: 78.57.236.225)

   Be šitos kariškių blogybės yra dar viena- tai medžių naikinimas. Kasmet jų teritorijoj išpjaunami po vieną du gražūs medžiai. Dabartinėj jų aikštelėj prieš kelis metus augo du beržai ir liepa. Šiemet nupjovė dar ir ievą. Ir į jų vietas nieko neatsodino. Nepilietiška, neklaipėdietiška taip elgtis kariškiams.

  7. AvatarJoris (IP: 78.56.19.8)

   Norėčiau kiek reabilituoti kariuomenę. Visas karines teritorijas- tiek vidaus, tiek išorės prižiūri privačios įstaigos, skirtingai nuo sovietinių karinių dalinių, kur jas prižiūrėdavo eiliniai, ir sužiūrėti visas tokias kiaulystes ne taip lengva. Bet spyglio bestelėjimas visai pagrįstas.

  8. AvatarDėkui Spygliui (IP: 78.62.147.40)

   Didžiausia gėda. Bravo, Spygliui. Kiaulės neturėtų liks kiaulėmis, todėl lauktume tolesnės reakcijos

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt