P0

Regionas

Lilijai Kerpienei – Gargždų miesto garbės pilietės vardas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-06-05


Gargždams minint jubiliejinius 770-uosius metus, etninės kultūros puoselėtojai, buvusiai Dovilų etninės kultūros centro vadovei Lilijai Kerpienei suteiktas Garbės pilietės vardas. Jos kandidatūrą komisijai teikė Dovilų etninės kultūros centras su vietos bendruomene.

L. Kerpienė sukūrė ir įgyvendino Dovilų etninės kultūros centro viziją, vadovavo jo remontui, folklorinėms programoms, ji – J. F. Kelkio premijos pagrindinė iniciatorė, visuomenininkė. Aktyviai dalyvavo Klaipėdos rajono etninės kultūros plėtros programos įgyvendinime, buvo ilgametė Mažosios Lietuvos etninės kultūros globos tarybos narė, dalyvavo įvairių komisijų veikloje.

„Lilija Kerpienė – nenuilstanti etninės kultūros gaivintoja, iniciatorė ir mylėtoja. O darbai kalba patys už save. Jos suorganizuotus renginius, šventes, minėjimus sunku ir suskaičiuoti. Lilijos dėka Dovilų kultūros namai tapo etinės kultūros centru, puoselėjančiu susipynusias Mažosios Lietuvos ir Žemaitijos etnografinių regionų tradicijas bei istorinį paveldą. Ji ne kartą apdovanota įvairiomis padėkomis ir apdovanojimais už išskirtinius pasiekimus etninės kultūros srityje. Tad nuoširdžiai džiaugiuosi, kad Garbės piliečio vardas suteikiamas žmogui, kuris savo idėjomis, atsidavimu, nuoširdžiu darbu yra užsitarnavęs Klaipėdos rajono gyventojų pagarbą“, – pranešime cituojamas Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Gargždų miesto garbės piliečio vardas suteikiamas už ypatingus nuopelnus Klaipėdos rajonui, Lietuvai ir pasauliui.


  2023-06-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt