P0

Regionas

LRT lankysis Kretingoje (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-06-05


Kartu su vasara prasideda ir kelionės – LRT šią vasarą tęsia pažintį su regionais ir pradeda projektą „LRT mano krašte“ apie regionus ir jų gyvenimą. Jo metu įvairių miestų ir miestelių gyventojai bus kviečiami susitikti ir susipažinti su LRT žurnalistais bei televizijos ir radijo laidomis.

Jau birželio 7 dieną, trečiadienį, į Kretingą keliaus LRT žurnalistai, kviesiantys gyventojus susitikti. Žiūrovai ir klausytojai klausytis Rotušės aikštėje vedamų LRT RADIJO laidos „Lietuvos diena“, LRT TV „Laba diena, Lietuva“ ir LRT klasikos laidos „Pakeliui su klasika“.

E. Blaževič (LRT) nuotr.

Susitikime su gyventojais LRT žurnalistai Indrė Makaraitytė, Guoda Pečiulytė, Darius Matas kvies pasikalbėti apie tai, koks šiandien yra LRT ir kokie kretingiškių lūkesčiai visuomeniniam transliuotojui.

„Vienas iš pagrindinių naujų LRT strateginių tikslų – Lietuvos regionų aktualijų, problematikos ir gyventojų nuomonės atspindėjimas LRT turinyje. Džiaugiamės, jog šis tikslas suvienija visus LRT kanalus ir į keliones iš Vilniaus leidžiasi LRT televizijos, radijų kanalai bei portalo LRT.lt žurnalistai. Projektas „LRT mano krašte“ ne tik supažindins su įvairių Lietuvos miestų ir miestelių naujienomis, bet ir autentika bei tradicijomis. Kartu kviesime susipažinti ir su mumis – tam organizuojame pokalbius su LRT žurnalistais, kurie papasakos apie mus ir išklausys gyventojų lūkesčius visuomeniniam transliuotojui“, – pranešime pažymi LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė.

Portalo LRT.lt skaitytojai visas regionų naujienas ir pasakojimus apie juos gali rasti polapyje „Mano kraštas“, kur atsiras visų LRT kanalų reportažai, laidos ir straipsniai. Sau artimas naujienas patogiai pasirinkti interaktyviame žemėlapyje galima pagal miestų ir rajonų pavadinimus.


  2023-06-05

  Vienas komentaras apie “LRT lankysis Kretingoje”

  1. AvatarKretingen (IP: 78.60.149.75)

   …filmuot loviazmogiu statybini vertetu…Subjaurotas centro vaizdas matyt patinka…..:)

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt