P0

Kultūra

Monika Liu pasirodys su „Los Secretos de Pablo”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-06-05


Birželio 22-24 dienomis vyksiančiame Klaipėdos pilies džiazo festivalyje susirinkusiųjų laukia naujas, dar negirdėtas duetas – jausmingoji Monika Liu ir egzotiškieji „Los Secretos de Pablo”. Klausytojams jie pristatys specialią programą, kuri pakvies visus į kelionę nuo retro iki džiazo.

Į gimtųjų namų sceną grįžtanti Monika Liu nevaržo savęs muzikos stilių rėmais, nepaiso klišių, nepataikauja susiformavusiam skoniui, tačiau savo kūryba, vokalu ir charizma akimirksniu pavergia daugelio klausytojų širdis. Scenoje ji tarsi transformuojasi ir gali virsti bet kuo: nuo repuojančios maištautojos, pasislėpusios po gobtuvu, iki elegantiškos praeito šimtmečio mados ikonos, atliekančios retro stiliaus ar ispaniškos energijos sklidinas dainas.

„Kai Monikai buvo tik 16 metų, pakviečiau ją į džiazo festivalį su bigbendu padainuoti keletą dainų. Jau tada supratau, kad ji taps tarptautinio masto žvaigžde. Esu dėkinga ir laiminga, kad Monika yra tikra Klaipėdos ir Klaipėdos pilies džiazo festivalio patriotė“, – sako Klaipėdos pilies džiazo festivalio vadovė Inga Grubliauskienė.

Drauge su Monika Liu Teatro aikštės scenoje pasirodys trylikos muzikantų grupė, žinoma „Los Secretos de Pablo” vardu. Grupės lyderis – Federico, gimęs ir užaugęs Argentinoje, atvyko į Lietuvą kaip turistas susipažinti su savo senelių ir tėvų kraštu. Nusprendęs likti Lietuvoje jis drauge su kitais muzikuojančiais lietuviais įkūrė grupę „Los Secretos de Pablo”. 

Klaipėdos džiazo festivalio scenoje pasirodys Federico (vokalas), Alvaro Hernandez (vokalas, perkusija), Liutauras Janušaitis (saksofonas, akordeonas, perkusija, fleita), Mykolas Bazaras(bosinė gitara), Motiejus Bazaras (klavišiniai), Benediktas Bazaras (perkusija), Viktoras  Krasauskas (perkusija), Aleksandr Kazakevič (būgnai), Lukas Pivoriūnas (siuzafonas), Nerijus Laukaitis (trombonas, perkusija, vokalas), Aurimas Rimeikis (trimitas, perkusija, vokalas).


  2023-06-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt