P0

Koronavirusas

Per parą – tik 11 naujų COVID-19 atvejų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-06-05


Sekmadienį šalyje patvirtinta 11 naujų COVID-19 atvejų, iš kurių 4 žmonės susirgo pirmą kartą, vienas – trečią, skelbia Valstybės duomenų agentūra. Klaipėdoje antra para naujų atvejų nefiksuota.

Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 16,8 proc., o Klaipėdoje – 31,8 proc.

Atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, praktiškai liko toks pat – nuo 25,4 atvejų padidėjo iki 25,5, Klaipėdoje jis irgi nepakito (23), tačiau uostamiestis dar viena pozicija pablogino savo padėtį ir dabar yra 38-oje vietoje tarp geriausiai besilaikančių šalies savivaldybių.

Iš nulinukų tarpo pasitraukė Birštonas ir dabar su nuliniais rodikliais lieka Rietavo, Molėtų ir Alytaus savivaldybės, o blogiausioje padėtyje išlieka Rokiškio rajono savivaldybė su šalia jos esančia Neringa.

Naujausiais duomenimis, šalyje serga 995 gyventojai – 146 mažiau nei šeštadienį. Klaipėdoje sergančiųjų skaičius sumažėjo vienu – iki 48.

Jau kuris laikas mirčių nuo COVID-19 nefiksuojama, tačiau bendras netekčių skaičius nurodomas vienu didesnis 9685. Klaipėdoje jis jau nesikeičia ilgą laiką (431).


  2023-06-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt