P0

Kriminalai ir nelaimės

Laiptinėje – jauno vyro mirtis (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-06-06


Klaipėdos policija pranešė, kad pirmadienį, apie 19.29 val., vieno Žardininkų gatvės daugiabučio laiptinėje greitosios pagalbos medikai konstatavo 32-iejų vyro mirtį.

Pradėtas tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.


  2023-06-06

  2 komentarai “Laiptinėje – jauno vyro mirtis”

  1. AvatarFu (IP: 84.15.180.18)

   Tai is butrovo jau ne vienas atsimete. Nors ir buvo kreiptasis ir parodytas adresas. Jiems vienodai. Toliau leidzia zmonems vartoti ir platinti. Kada Klaipedos tyrejai uzdarys sita taska? Kada vingi dima irgi sedes. Jei ne pas bustrova tai i vingi sauna zmogeliukai.

  2. AvatarKlaipēdietē (IP: 82.145.210.174)

   Žardininkų gatvēje kur mirē vyras kalba kad perdozavo.Toj gatvēj juk 5 narkomanu lizdai gyvuoja ir niekas jų neuždaro,niekam neaktualu.Kaip ir žardininkų gatvēj gyvena 2 jaunos šeimos augina po mažameti vaika ,vaikų teisēm irgi vienodai šviečia ,gal tipo nežino,ar nenori žinoti ,tik kažkodēl perlepintais vaikais domisi padoriose šeimose,nuo jų vaikus atiminēja ,sudaro padorēm tēvam nereikalingas kliūtis,gal dēlto kad vaikų teisēse dirba kai kurie žmonēs kuriem trūksta kompetensijos,patirties ir žiniu ,bet taip yra.Taip pat taikos pr.4 narkotikų lizdai,alksnynēj 3 bet tai irgi niekam neįdomu niekas jų neuždaro,gal kai kam tai naudinga neišnaikinti lizdu .gal tipo teisēsauga nežino ar nenori žinoti ,gal būtus ir adrasus įvardinti šių lizdu ar galbūt ne vīsiem aktualu .Ira teisēsaugoj kuriem aktualu ,bet ir yra tokiu kuriems nusispjiaut,tai vieni narkomanai miršta ,jų vieta pakeičia kiti .taip ir sukasi karuselē,”tegu savivaldybē ,daugiau vargšam dar parūpina nemokamu švirkštu keitikliu ,narkotiku pakaitalo .”

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt