P0

Miestas

Uostamiestyje nustatytas paukščių gripas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-06-06


Savivaldybė praneša, jog gegužės 31 d. buvo gautas pranešimas iš Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos, kad Jurginų g. 3, Klaipėda, rastos 3 kirų gaišenos.

Nacionaliniame maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institute ištyrus paukščių gaišenų mėginius antradienį nustatytas labai didelio patogeniškumo paukščių gripo A tipo H5N1 potipio virusas.

Nacionalinės maisto ir veterinarijos tarnybos Klaipėdos departamento atstovas informavo, kad situacija kol kas yra kontroliuojama ir tolesnis viruso plitimas nenustatytas. Prašoma gyventojų, mieste pastebėjus paukščių gaišenas, kreiptis į Nacionalinę maisto ir veterinarijos tarnybą, tel. 1879, el. p. klaipeda@vmvt.lt  

Rekomendacijos gyventojams dėl paukščių gripo keliamos rizikos pateikiamos Nacionalinės maisto ir veterinarijos tarnybos interneto svetainėje.


  2023-06-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt