P0

Regionas

Veiviržėnuose – parodomosios ugniagesių pratybos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-06-06


Birželio 10-ąją, šeštadienį, 10 val. Veiviržėnuose, Veiviržo upės slėnyje, vyks ugniagesių-gelbėtojų mokomosios parodomosios pratybos „Gyvenkime saugiai“.

Klaipėdos rajone ugniagesių-gelbėtojų parodomosios mokomosios pratybos kasmet organizuojamos vis kitoje seniūnijoje. Jų metu ugniagesiai pasitikrina teorines ir praktines žinias, taip pat fizinį pasirengimą.

Atvykusiems į pratybas ugniagesiai pademonstruos, kaip kuo greičiau ištiesti 100 m žarnų gesinimo liniją ir kuo greičiau pradėti gesinti, vandens srove pataikant į taikinį. Taip pat mokys, kaip elgtis uždūmintose patalpose, kaip gesinti gesintuvais, parodys, kokia įranga naudojama gelbstint žmones. Be to, bus galima „pasimatuoti“ kvėpavimo aparatą ir pamatyti, kaip po autoįvykio gelbėjamas prispaustas žmogus.

Mažieji žiūrovai galės pasėdėti už gaisrinės automobilio vairo, apžiūrėti visą įranga, paklausyti ugniagesių pasakojimų, kaip saugiai elgtis vandenyje, gamtoje, kaip ir kur galima kūrenti laužus, kaip saugiai elgtis su elektros prietaisais. Vaikai taip pat galės palapinėje skaityti, piešti, užduoti klausimus ugniagesiams.


  2023-06-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt