P0

Kultūra

Vėl kviečia į kūrybinius kaligrafijos užsiėmimus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-06-06


Nuo 2019 m. Klaipėdoje gyvuojanti, prof. Algio Kliševičiaus kaligrafijos ir rašto meno mokykla kviečia į kūrybinius užsiėmimus visus, kurie dar tik svajoja susipažinti su rašto menu ir tuos, kurie šią mokyklą, jos lektorius žino jau pakankamai gerai ir yra aistringi kaligrafijos gerbėjai.

Birželio 12- 15 dienomis kaligrafas ir grafikos dizaineris Linas Spurga (jaun.) supažindins su Kursyvo kaligrafija. Kursyvinis šriftas išsivystė XV–XVI a. sandūroje ir greitai paplito tarp to meto kaligrafų kaip lengvai rašomas šriftas. Šiandien tai bene populiariausias kaligrafinis šriftas, kurio mokoma viso pasaulio kaligrafijos dirbtuvėse ir kursuose. Šios dirbtuvės tai puiki proga pramokti istorinio šrifto rašymo subtilybių, įgyti kursyvo rašymo pagrindus, susipažinti su šio šrifto specifika, istorija, patiems išbandyti jėgas rašant mažąsias ir didžiąsias raides bei kuriant kaligrafines kompozicijas.

Kaligrafijos ir rašto meno mokyklos kūrybiniuose užsiėmimuose gali dalyvauti tiek pradedantys, tiek jau pažengę rašto meno srityje. Dalyvių amžius – 16+

Užsiėmimuose labai laukiami mokyklų pedagogai. Klaipėdos Pedagogų švietimo ir kultūros centras dalyvavusiems kvalifikacijos tobulinimo programose pedagogams išduos atitinkamas pažymas-sertifikatus.

Užsiėmimai vyks Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos fakultete (Daržų g. 18). Visų užsiėmimų registracijos mokestis yra 10 Eur. Vilniaus dailės akademijos bendruomenei registracijos mokestis netaikomas. Medžiagomis ir priemonėmis aprūpins kūrybinių užsiėmimų organizatoriai.

Dalyvių gali būti tik 15, todėl kviečiame registruotis ilgai nelaukiant. Išankstinė registracija el. paštu: ruta@ink4.art

Kultūros straipsnių vidus

Detali programa bei informacija mokyklos internetiniame puslapyje: http://www.ink4.art/


  2023-06-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt