P0

Koronavirusas

Klaipėdoje – vėl tik trys nauji COVID-19 atvejai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-06-07


Antradienį šalyje patvirtinti 39 nauji COVID-19 atvejai (penki žmonių susirgo pirmą kartą, trys – trečią), skelbia Valstybės duomenų agentūra. Klaipėdoje antrą parą iš eilės patvirtinama po tris naujus šios infekcijos atvejus. Šįkart vienas klaipėdietis užsikrėtė pirmą kartą, du – antrą.

Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 31,7 proc., o Klaipėdoje – 52,2 proc.

Atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, sumažėjo nuo 24,2 iki 23,3, o Klaipėdoje jis nepasikeitė – išlieka 21,1 atvejo. Uostamiestis trimis pozicijomis pablogino savo padėtį ir dabar yra tik 39-oje vietoje tarp geriausiai besilaikančių šalies savivaldybių.

Šalyje šiuo metu yra penkios savivaldybės su nuliniais rodikliais: Molėtų rajonas, Rietavas, Kazlų Rūda, Alytaus rajonas ir Pagėgiai. Blogiausioje padėtis dabar yra Pasvalio rajone.

Per praėjusią parą į ligonines paguldyta 13 koronavirusine infekcija užsikrėtusių žmonių. Iš viso dabar gydomi 49 tokie pacientai, trys iš jų, visi nesiskiepiję arba nebaigę vakcinacijos kurso, guli reanimacijos skyriuose.

Naujausiais duomenimis, šalyje serga 986 gyventojai – 22 mažiau nei pirmadienį. Klaipėdoje išlieka 43 sergantys asmenys.

Praėjusią parą COVID-19 aukų buvo išvengta – bendras tokių netekčių skaičius siekia 9687. Klaipėdoje jis jau nesikeičia ilgą laiką (431) – paskutinė tokia mirtis buvo fiksuota balandžio 5-ąją.

Antradienį šalyje skiepijosi tik šeši žmonės (vienas – pirmą kartą, trys – antrą, du – trečią kartą). Klaipėdiečių tarp jų nebuvo.


  2023-06-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt