P0

Regionas

Parengti Veiviržėnų kultūros centro rekonstravimo projektiniai pasiūlymai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-06-07


Baigiamas rengti Veiviržėnų kultūros centro rekonstravimo projektas – visuomenė kviečiama susipažinti su projektiniais pasiūlymais.

„Veiviržėnų kultūros centras, deja, seniai nebeatitinka nei energijos efektyvumo, nei statybos techninių standartų. Patalpos ir scena taip pat nepritaikyti koncertams ir kitiems didesniems renginiams. Taigi buvo būtina centrą tvarkyti iš pagrindų, ką ir planuojama padaryti – bus įrengta du kartus didesnė scena, perplanuotos vidaus erdvės, didės ir pati žiūrovų salė“, – pranešime spaudai cituojamas Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Planuojama, kad po rekonstrukcijos iki 30–40 procentų turėtų sumažėti centro eksploatavimo sąnaudos, atsiras klimato valdymo galimybė.

„Po rekonstrukcijos atsiras ir patalpos priimti svečiams bei atlikėjams, erdvus holas, administracinės patalpos. Gerės renginių organizavimo galimybės, planuojamos priemonės, padėsiančios spręsti scenos apšvietimo ir kitus techninius klausimus. Be to, bus tvarkoma ir centrinė miestelio aikštė, tad pokytis bus akivaizdus“, – teigia Klaipėdos rajono vicemerė Violeta Riaukienė.

Planuojama, kad sutvarkytas Veiviržėnų kultūros centras duris turėtų atverti iki 2025 m. pabaigos.

Susipažinti su projektiniais pasiūlymais galima Savivaldybės interneto svetainėje.

Viešas susirinkimas nuotoliniu būdu vyks birželio 21 d. 15 val. Prisijungimo nuoroda čia.


  2023-06-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt