Sąvadautoja atsidūrė teisme

Kriminalai ir nelaimės

Klaipėdos apygardos prokuratūra teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje 30-metė klaipėdietė kaltinama pelnymusi iš prostitucijos.

Tyrimo duomenimis, Klaipėdoje gyvenanti moteris įkūrė saloną, teikusį masažus su lytinės aistros tenkinimo paslaugomis. Manoma, kad minėtoms paslaugoms teikti ji įkalbėjo 2001 m. gimusią merginą, kuriai klientų kaltinamoji ieškodavo per populiariuose skelbimų portaluose patalpintus skelbimus. Kaltinamoji buvo atsakinga už minėtų skelbimų talpinimą, tokių paslaugų apmokėjimą ir kt. Įtariama, kad šia nusikalstama veika moteris galėjo užsiimti daugiau nei metus.

Kaltinamajai skirtas laikinas nuosavybės teisių apribojimas į 1420 eurų, galimai gautų iš nusikalstamos veikos.

Klaipėdos gyventojai už tai pareikšti kaltinimai dėl pelnymosi iš kito asmens prostitucijos. Už tai asmuo gali būti baudžiamas laisvės atėmimu iki šešerių metų.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmams.

1 Comment

  1. Klaipēdietē

    Už tam tikros vietos tokia sutenere ir ant šakos.Atrado naivia ,patiklia mergina kur prisiviliojo savo kūna pardavinēti ,gal ta mergina jauna ,naivi su psichika nelabai bendravo ,jei pasidavē tokiai įtakai 30 bobelkos.Tokia bobelka 30 mete nuteisti mažiausiai 15 metų reikia ,norējo lengvu pinigu išnaudodama naivia mergina,tai tegu noriai taip pat pavalgo kalējimo duonos kokia 15 metu .Būtu teisingas sprendimas ir pamoka ,kad nereikia naiviu asmenybiu įtraukti į tokia veikla ,dar po teismo reikētu nuotrauka paviešinti ,kad būtu aišku visuomenei kaip moteriškē 30 metē prasimanē pinigu užsidirbti išnaudodama naivia asmenybe.

    Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kriminalai ir nelaimės

Už užsienietės išnaudojimą prostitucijai neteks laisvės

Teismas paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį Klaipėdos gyventojui ir čia gyvenančiai Ukrainos pilietei, kaltintiems prekyba žmonėmis ir pelnymosi iš kito asmens prostitucijos. ...
2024-01-23
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Baigtas tyrimas dėl pelnymosi iš ukrainiečių merginų prostitucijos

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalistai kartu su Klaipėdos apygardos prokurorais baigė ikiteisminį tyrimą dėl prekybos žmonėmis bei pelnymosi iš ...
2023-06-27
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Prostitucijos Lietuvoje organizatorius surado Ispanijoje ir Kolumbijoje

Iš kitų asmenų prostitucijos pelnęsi, konkurentus įbauginti siekę, visuotinai pavojingu būdu svetimą turtą niokoję ir kitus nusikaltimus darę asmenys laukia ...
2023-05-16
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This