P0

Miestas

Savivaldybei parūpo, ar keičiasi gyventojų nuomonės

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2023-06-07


Klaipėdos savivaldybė po neskelbiamos apklausos sudarė 10,8 tūkst. eurų vertės sutartį su Klaipėdos universitetu dėl miesto gyventojų nuomonės tyrimo atlikimo paslaugos. Be kita ko, siekiama sužinoti, ar per ketvertą metų pakito gyventojų nuomonė apie savivaldybės teikiamas paslaugas.

Per pusmetį vyksiantį tyrimą bus atlikta reprezentatyvi Klaipėdos gyventojų apklausa. Bus apklausta ne mažiau kaip 820 gyventojų (620 – tiesioginio interviu būdu, ne mažiau kaip 200 – internetinės apklausos būdu).

Apklausos metu bus tiriama gyventojų nuomonė dešimtyje savivaldybės teikiamų paslaugų sričių – nuo socialinių paslaugų gyventojams iki paslaugų verslui. Verslo bus teiraujamasi apie licencijų ir leidimų išdavimą, paramos suteikimą, paslaugas, susijusias su smulkaus ir vidutinio verslo skatinimu bei plėtra, mokymais, konsultacijas smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams. Tiriama bus ir kaip vertinamos statybą leidžiančių dokumentų išdavimo  ir kitos su teritoriniu planavimu susijusios paslaugos. 

Komunalinio ūkio ir aplinkos tvarkymo paslaugų srityje bus tiriama atliekų tvarkymo, vandens tiekimo ir nuotekų valymo, šilumos tiekimo, viešojo transporto, gatvių, kiemų ir viešųjų erdvių apšvietimo, viešosios aplinkos tvarkymo ir priežiūros paslaugos, viešųjų erdvių kokybė.

Panašus tyrimas Klaipėdos mieste buvo atliktas 2018 metais. Tad sugretinant abiejų tyrimų duomenis bus galima apskaičiuoti viešųjų paslaugų vartotojų pasitenkinimo teikiamomis paslaugomis indeksą ir įvertinti gyventojų nuomonės pokyčius.


  2023-06-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt