P0

Miestas

Giruliuose – nauja laisvalaikio erdvė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-06-08


Giruliuose ketvirtadienį atverta nauja vieša laisvalaikio erdvė, kurioje įrengtos vaikų žaidimo ir sporto aikštelės, lauko treniruokliai bei poilsio zonos. Sportuoti ir žaisti naujoje tam pritaikytoje erdvėje gali visi pageidaujantys.

Ketvirtadienį savivaldybės ir Girulių bendruomenės atstovai susitiko su rangovu. Apžiūrėjus atliktus darbus ir konstatavus, kad visi darbai projekto apimtyje atlikti nepriekaištingai – su tuo sutiko ir Girulių bendruomenės atstovai, – buvo pasirašytas atliktų darbų perdavimo – priėmimo aktas.

„Džiaugiuosi, kad vietos bendruomenei rūpi savivaldybės atliktas darbas. Vietoje pasikalbėjus visoms suinteresuotoms pusėms, atsakyta į iškilusius klausimus, suplanuoti tolimesni veiksmai kaip realizuoti kitus bendruomenės pageidavimus. Džiugu, kad ir seniūnaitis, ir kiti bendruomenės atstovai pritarė, kad projektas įvykdytas tinkamai“, – sakė vicemerė Vaida Raugelė.

Anot savivaldybės, projektuojant šią laisvalaikio zoną, ypatingas dėmesys buvo skirtas įrenginių dizaino universalumui. Įvairaus amžiaus asmenims skirtoje laisvalaikio erdvėje įrengti šiuolaikiški įrenginiai, smūgį silpninanti danga – apsauga nuo kritimo, o infrastruktūra pritaikyta asmenims, turintiems judėjimo negalią. Vaikų žaidimo aikštelėje įrengti daugiafunkciniai patrauklių spalvų, lavinantys kognityvines ir motorines vaikų funkcijas įrenginiai (sūpynės, karuselės, batutas), taip pat – neįgaliems vaikams skirti įrenginiai.

Lauko treniruoklių aikštelėje įrengti nauji gimnastikos įrenginiai, o aptverta daugiafunkcinė sporto aikštelė pritaikyta žaisti krepšinį, futbolą ir tinklinį. Nauja laisvalaikio erdvė apsodinta naujais, kruopščiai atrinktais želdiniais.

Sutvarkyti buvusią apleistą teritoriją, įrengti daugiafunkcines ir vaikų žaidimo aikšteles kainavo 300 tūkst. eurų. Lėšos šiems darbams apmokėti skirtos iš savivaldybės biudžeto.


  2023-06-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt