P0

Kultūra

Muziejuje – grafiko V. Burbos darbų paroda „Šimtmečių žemėje“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-06-08


Birželio 15 d. 17.30 val. Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje (Didžioji Vandens g. 2) atidaroma Augustino Virgilijaus Burbos grafikos ir mažosios plastikos paroda „Šimtmečių žemėje“, skirta Klaipėdos krašto metams.

„Esu ne vieno šimtmečio Klaipėdos krašto ir tik dešimtmečiais matuojamos kūrybinės mano veiklos ir gyvenimo žemėje. Ruošiant personalinės parodos kolekciją iš čia būnant kurtų grafikos bei mažosios plastikos darbų ryškinosi šio krašto ir mano savasties santykis: kaip tave budina konkretūs istoriniai vyksmai, didžiosios asmenybės, pati žemė. Nors žinia, kokios bebūtų šalinės jėgos, asmuo, teikdamas joms pažintinę formą, yra intencionalus. Emocinėse kultūrose tai labai akivaizdu. Būtent šito einame ieškoti į parodas, muziejus. Čia jos saugomos“, – kalbėjo parodos atidaryme dalyvausiantis autorius.

Iš Kretingos rajono kilęs V. Burba dirba figūratyvinio žanro piešinio, estampinės grafikos, tapybos, medalio meno srityse. Dalyvauja kolektyvinėse parodose, surengė ne vieną personalinę parodą Lietuvoje bei užsienyje, dėstė VDA Klaipėdos fakultete.

Paroda muziejuje veiks iki liepos 8 d.


  2023-06-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt