P0

Regionas

Palangoje – chorų šventė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-06-08


Birželio 10-11 dienomis Palangoje devynioliktą kartą skambės dainos apie jūrą ir meilę Lietuvai – vyks Palangos kultūros ir jaunimo centro moterų vokalinio ansamblio „Guboja“ ir Jūros šaulių vyrų choro vadovo Rimgaudo Juozapavičiaus inicijuota chorų šventė „Su jūra dainuok“.

Ji sukvietė chorus iš įvairių Kauno, Linkuvos, Jurbarko, Gargždų bei Jonavos.

Chorų šventė Palangoje prasidės birželio 10 d. 14 val. kurhauzo terasoje. Čia bus galimima išgirsti visų atskirų chorų prisistatymus. Su dainomis pasveikinę jūrą 17.30 val jie jungsis į dainingą šventinę eiseną nuo Jūratės ir Kastyčio skvero iki kurhauzo. Čia 18 val. laukia iškilmingas jungtinis koncertas.

Birželio 11 d. nuo 10 iki 11 val. jie pasirodys Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje, miesto skveruose bei aikštėse.


  2023-06-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt