Dėl neva skęstančiojo ant kojų sukėlė keletą tarnybų

Vasara
Avatar photoPalmira Martinkienė
2023-06-09

Penktadienio rytą net kelių specialiųjų tarnybų darbuotojai skubėjo į Melnragės paplūdimį.

Pranešta, jog esą prie Klaipėdos uosto šiaurinio molo už plūdurų nuplaukė žmogus, kuris paniro po vandeniu ir galimai skęsta.

Portalo archyvo nuotr.

Apie tai informavus Karinių jūrų pajėgų Jūros gelbėjimo koordinavimo centrą, į įvykio vietą buvo išsiųstos Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ir policijos pajėgos, informacija perduota Klaipėdos paplūdimių gelbėtojams. Skubiai išsiųstas vandens motociklas su budinčiais gelbėtojais.

Pasak Klaipėdos paplūdimių direktoriaus pavaduotojo Aleksandro Siakki, informacija iš Jūros gelbėjimo koordinavimo centro buvo gauta dar prieš 9 val., tad vos tik darbą pradėję gelbėtojai bemat nuplaukė į tą vietą, kurioje, spėjama, neva turėjo skęsti žmogus.

Laimei, pranešimas nepasitvirtino: vyras jūroje treniravosi ir turėjo tam reikalingas gelbėjimosi priemones.

A. Siakki, savo ruožtu padėkojęs pranešusiam asmeniui už budrumą, kartu prašo asmenų, kurie planuoja atlikti nardymus ar kitas treniruotes jūroje, apie tai informuoti budinčius gelbėtojus.

Kartu poilsiautojams ilgametis gelbėtojų vadovas priminė, jog paplūdimiuose griežtai draudžiama palikti vaikus be tėvų priežiūros, jog būtina saugoti savo daiktus, nevartoti alkoholinių gėrimų bei laikytis kitų saugaus elgesio prie vandens taisyklių.

INFORMACIJA

Klaipėdos ir Smiltynės paplūdimiuose gelbėtojai budi nuo 9 val. iki 21 val., Palangoje – nuo 9 val. iki 20 val., Neringoje – nuo 10 val. iki 19 val.

Žymos: |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Uostas ir jūra

Baltojo švyturio vakarienė: ką reikia žinoti ketinantiems dalyvauti?

Vakarienė prie šiaurinio molo Melnragėje, į kurią visą Lietuvą kviečia Uosto direkcija, vyks jau šį penktadienį, nuo 19 valandos. Prie ...
2024-06-18
Skaityti daugiau

Miestas

Jonines švęs ir Melnragėje

Melnragės bendruomenė kviečia Jonines sutikti ant jūros kranto. Birželio 23 d., 20 val., paplūdimyje, šalia buvusios vokiečių priešlėktuvinės gynybos baterijos, ...
2024-06-11
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Miestas

Permainingas oras neišgąsdino aitvarų festivalio dalyvių

Šeštadienį Klaipėdos padangę nuspalvino antrojo festivalio „Vėjų vėjai“ aitvarai. Permainingas oras neišgąsdino tūkstančių klaipėdiečių, kurie paplūdimyje noriai gamino ir kėlė ...
2024-06-02
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This