P0

Verslas

„Klaipėdos vanduo“ atnaujino „E-paslaugos“ savitarną

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-06-09


Uostamiesčio savivaldybės valdoma AB „Klaipėdos vanduo“ skelbia, kad atnaujino „E-paslaugos“ savitarną ir įdiegė efektyvesnį bei saugų prisijungimo būdą naudotojams. Teigiama, kad naudodamiesi šiuo funkcionalumu įmonės klientai sąskaitas galės peržiūrėti bei apmokėti paprasčiau ir greičiau.

Nuo šiol „Klaipėdos vanduo“ savitarnoje (https://savitarna.vanduo.lt), klientai galės susieti abonento paskyrą su savo naudojamomis „Google“ arba socialinio tinklo „Facebook“ paskyromis. Tai norintis padaryti vartotojai pirmiausia turi prisijungti prie savitarnos ir pasirinkti reikiamus nustatymus.

Klientai, kurie dar iki šiol neturėjo elektroninės „E-paslaugos“ paskyros, tai padaryti galės užsiregistravę ir pirmą kartą jungdamiesi prie savitarnos skilties, o jau esami vartotojai – suvedę savo abonemento (mokėtojo) prisijungimo duomenis bei pasirinkę norimą prisijungimo būdą. Siūloma nurodyti Lietuvos tiekėjų arba draugiškų šalių el. pašto adresus, tokius kaip: „Gmail“, „Windows live“ ir pan.

Prisijungimo duomenys bus išsaugoti automatiškai, tad kaskart jungiantis, jų iš naujo suvesti nebereikės. Teigiama, kad duomenų sinchronizacija bus atliekama griežtai remiantis vartotojų duomenų apsaugos reikalavimais.


  2023-06-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt