P0

Spyglys

Konkursas – sau, realybė – sau?* (11)

Spyglys
2023-06-09


Spyglys nuoširdžiai džiaugiasi kiekvienu nauju verslu mūsų miestelyje, o bet tačiau tikrai negali susitaikyti su tuo kai kyla įtarimų dėl galimai nesąžiningo elgesio. Jau tikriausiai ne vienas miestelėnas pastebėjo, kad prie Biržos tilto atsirado nauja kavinė. Gražu. Smagu. Kol nežinai tokių smulkmenų, kaip kad dygliuotasis.

Pirma, konkurso sąlygose buvo nurodyta, kad bendras mobilaus baro su išplėstomis aptarnavimo vietomis užimamas plotas – ne daugiau
kaip 22 kv. m. Tai čia realiai jokių sėdimų vietų kaip ir nelabai gaunasi. Bet konkurso laimėtojas dabar kažkaip visą krantinės atkarpą užima. Nu nesigauna tie 22 kvadratai niekaip, bent jau Spygliui.

O kur dar tai, kad konkurso laimėtojas deklaravo, jog čia bus pandusas neįgaliajam, virš įėjimo bus saulės baterijos…

Tai dabar Spyglys ir klausia, kuris iš verslininkų pasiūlymus vertinusių bei vis dar tebedirbančių komisijos narių – Gintaras Dovidaitis, Vitalijus Juška, Inga Kubilienė, Marijus Mockus, Jolanta Uptienė, Rasa Mačiulė – pakels minkštąją nuo savo kėdės ir nueis kelis šimtus metrų iki Biržos tilto įsitikit, kaip juos galimai apmovė ir paprašys laikytis duotų įsipareigojimų? O gal visi kartu, susikibę už rankučių?

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-06-09

  11 komentarai “Konkursas – sau, realybė – sau?*”

  1. AvatarMiestietis (IP: 90.131.33.82)

   Pagaliau kažkas naujo mūsų numirusiame senamiestyje.

   • AvatarAr tas konteineris (IP: 88.119.39.225)

    ir primėtyta sėdmaišių aplinka ir yra,, kažkas naujo*? :D))

  2. AvatarMr. Art (IP: 188.69.63.69)

   Netrukdo , tegul žmonės kuria ir dirba

  3. AvatarGintarasR (IP: 2.80.239.115)

   Konteineriai miesto prestižinėse vietose – pačių miestiečių ubagystės ženklas. Nors pats miesto architektas tokio namelio savo asmeniniam sklype tikrai nenorėtų, bet miesto viešose erdvėse – prašom, kodėl ne. Su tokiu žygdarbio patosu valdžia legendinį kičo laivą nukėlinėjo, ir tik pliurkšt, jau savo nesamonę mieste šiktelėjo. Gėda, bet suprantu, kad daugybei klaipėdiečių tas konteineris miesto širdy – kaip čia buvęs. Tai skanios jums kafijos ir gero verslo!

   • AvatarPataikėt (IP: 88.119.39.225)

    į pačią esmę. Kokia čia,, kavnė*, čia vos ne gyvulinis vagonas.. Tai kad puošia mūsų uostamiestį bomžų kultūra:D) O Daės skvero rekonstrukcijos vizualiakcijoje buvo visai kas kita…

  4. AvatarPrižadėjo - todėl ir laimėjo (IP: 86.100.137.239)

   O dabar susitars su valdžia ir viskas bus gerai. Ar pirmas kartas?

  5. AvatarG (IP: 88.119.135.36)

   Nepamirškim ir to, kad savininikas (galimai) su savo automobiliu dar ir privažiuoja prie pat. Nes nu kur tu dabar eisi nuo gatvės iki konteirio šito.

  6. AvatarMiestietis (IP: 195.14.182.185)

   Teisingas pastebėjimas… kur saulės žmonėms su negalia pritaikytas pandusas, saulės baterijos…?

  7. Avatarspygliui prijauciantis vyresnio amziaus zmogus (IP: 84.15.189.244)

   nu tiesiog amžiaus nusikaltimas , ka jie sau galvoja sėdmaišiu primėte kad patogiai būtų ir kitus kvadratinius metrus užsigrobe , tiesiog siaubas , as sakau , uzdaryti , nubausti ir isvis kam cia reikia tu kavinukiu ir baru, kam tas netikras grozis, geriau WC pastatytu kuriu ryskiai truksta spygliui išspausti :)))) nei panduso neigaliajam nei saulės baterijos kažkokia bezobrazija visiska, mūsų laikais taip nebuvo :))))) kaip sakant 4 fcuk sake susiimkite mielieji ir sutvarkykite bo spyglys neturi kur spyglio islauzti tai ant smulkiojo verslo sedmaišiu pyksta … užgrobėjai kažkokie :))))

   • AvatarNe pensinikas (IP: 90.131.36.5)

    O tu pažvelk giliau. Kaip visa tai atrodo kitų konkurso dakyvių atžvilgiu? Ar čia “konkursėlis” tik dėl akių buvo?

   • AvatarAnonimas (IP: 90.138.204.194)

    Straipsnis, nors ir juokingas, bet atkreipia dėmesį į aktualią problemą Licenzijų skyriuje. Dėl šio konkurso – jeigu laimėtojas projekte pateikė, kad bus pandusai, saulės baterijos už tai gavo papildomus balus konkurso metu, o dabar viso to nėra – tai yra apgaulė kitų dalyvių atžvilgiu. Be to 22 kv yra 22 kv m. nes juos patvirtino kompetetingi miesto savivaldybės ekspertai. jie sedėjo ir atsakingai galvojo, kaip kas turi būti ir 22 kv m. yra jų sprendimas. Blogas sprendimas – kitas klausimas. Dabar – 22, dabar negali būti daugiau.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt