P0

Koronavirusas

Labiausiai COVID-19 sergančios savivaldybės titulą Neringa perleido Pasvaliui

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-06-09


Valstybės duomenų agentūros pateikiamais duomenimis, ketvirtadienį šalyje patvirtinti 38 nauji COVID-19 atvejai (aštuoni žmonės susirgo antrą kartą, vienas – trečią). Klaipėdoje du gyventojai šia infekcija užsikrėtė pirmą kartą.

Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 20,2 proc., o Klaipėdoje – 25 proc.

Atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, sumažėjo nuo 22,5 iki 21,5 atvejo, Klaipėdoje – nuo 21,1 iki 17,1 atvejo.  Uostamiestis savo padėtį pagerino aštuoniomis pozicijomis ir dabar yra jau 32-oje vietoje tarp geriausiai besilaikančių šalies savivaldybių.

Šalyje šiuo metu yra keturios savivaldybės su nuliniais rodikliais: Molėtų rajonas, Rietavas, Kazlų Rūda ir Pagėgiai. Blogiausioje padėtis dabar Pasvalio rajonas, šalia jo – Neringa, kurioje naujų atvejų nefiksuota, o šiuo metu dar serga trys gyventojai.

Per praėjusią parą į ligonines buvo paguldyti devyni COVID-19 užsikrėtę žmonės. Iš viso dabar gydomi 55 tokie pacientai, iš kurių du, abu nesiskiepiję arba nebaigę vakcinacijos kurso, guli reanimacijos skyriuose.

Paskutiniais duomenimis, šalyje dabar serga 945 gyventojai –  26 mažiau nei trečiadienį, Klaipėdoje sergančiųjų skaičius padidėjo vienu – iki 45.

Praėjusią parą COVID-19 aukų išvengta, bet bendras tokių netekčių skaičius, patikslinus duomenis, sumažėjo vienu atveju –  iki 9686. Klaipėdoje jis jau nesikeičia ilgą laiką (431) – paskutinė tokia mirtis buvo fiksuota balandžio 5-ąją.

Ketvirtadienį šalyje paskiepyti tik trys žmonės – visi jie skiepijosi trečią kartą. Tarp jų klaipėdiečių nebuvo.


  2023-06-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt