Labiausiai COVID-19 sergančios savivaldybės titulą Neringa perleido Pasvaliui

Koronavirusas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2023-06-09

Valstybės duomenų agentūros pateikiamais duomenimis, ketvirtadienį šalyje patvirtinti 38 nauji COVID-19 atvejai (aštuoni žmonės susirgo antrą kartą, vienas – trečią). Klaipėdoje du gyventojai šia infekcija užsikrėtė pirmą kartą.

Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 20,2 proc., o Klaipėdoje – 25 proc.

Atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, sumažėjo nuo 22,5 iki 21,5 atvejo, Klaipėdoje – nuo 21,1 iki 17,1 atvejo.  Uostamiestis savo padėtį pagerino aštuoniomis pozicijomis ir dabar yra jau 32-oje vietoje tarp geriausiai besilaikančių šalies savivaldybių.

Šalyje šiuo metu yra keturios savivaldybės su nuliniais rodikliais: Molėtų rajonas, Rietavas, Kazlų Rūda ir Pagėgiai. Blogiausioje padėtis dabar Pasvalio rajonas, šalia jo – Neringa, kurioje naujų atvejų nefiksuota, o šiuo metu dar serga trys gyventojai.

Per praėjusią parą į ligonines buvo paguldyti devyni COVID-19 užsikrėtę žmonės. Iš viso dabar gydomi 55 tokie pacientai, iš kurių du, abu nesiskiepiję arba nebaigę vakcinacijos kurso, guli reanimacijos skyriuose.

Paskutiniais duomenimis, šalyje dabar serga 945 gyventojai –  26 mažiau nei trečiadienį, Klaipėdoje sergančiųjų skaičius padidėjo vienu – iki 45.

Praėjusią parą COVID-19 aukų išvengta, bet bendras tokių netekčių skaičius, patikslinus duomenis, sumažėjo vienu atveju –  iki 9686. Klaipėdoje jis jau nesikeičia ilgą laiką (431) – paskutinė tokia mirtis buvo fiksuota balandžio 5-ąją.

Ketvirtadienį šalyje paskiepyti tik trys žmonės – visi jie skiepijosi trečią kartą. Tarp jų klaipėdiečių nebuvo.

Žymos: |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas, Svarbu

Klaipėdos savivaldybė lieka su dar viena skaudžia sankcija (29)

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) priėmė dar vieną Klaipėdos savivaldybei nepalankų sprendimą. Tai jau antras toks finansinis smūgis miesto valdžiai ...
2026-06-16
Skaityti daugiau

Sveikata

Sergamumas gripu sumažėjo: per savaitę į ligonines paguldyta 11 asmenų

Praėjusią savaitę Lietuvoje dėl gripo į ligonines buvo paguldyta 11 asmenų, dėl COVID-19 ligos – 16. Dėl šių ligų du ...
2026-04-07
Skaityti daugiau

Koronavirusas

Šalyje sergančiųjų COVID-19 – jau mažiau nei 700

Pirmadienį Lietuvoje koronavirusine infekcija užsikrėtė 63 žmonės (11 iš jų – antrą, du – trečią kartą), skelbia Valstybės duomenų agentūra. ...
2026-03-24
Skaityti daugiau



Pin It on Pinterest

Share This