P0

Regionas

Rajono bendrąjį plano koreguos „Kelprojektas“

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2023-06-09


Klaipėdos rajono savivaldybės užmojis koreguoti savo teritorijos bendrąjį planą, parengtą 2020 metais, mokesčių mokėtojams kainuos 78,8 tūkst. eurų. Konkursą koregavimo sprendiniams parengti laimėjo UAB „Kelprojektas“.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Norą dalyvauti tokio rangovo parinkimo konkurse iš viso buvo pareiškusios 5 įmonės. Numatyta, kad galiojančio plano revizijos ir koregavimo darbai gali užtrukti iki 1,5 metų.

„Atvira Klaipėda” jau rašė, kad sumanymas koreguoti bendrąjį planą rajono savivaldybėje gimė siekiant pagal poreikį taisyti technines klaidas bei įvertinti rekomendacijas ir pasiūlymus, suformuotus įgyvendinimo stebėsenos (monitoringo) 2020-2021 metų ataskaitoje.

Taip pat norima detalizuoti aukštesnio lygmens kompleksinio teritorijų planavimo dokumentų sprendinius, patikslinti 30 m aukščio ir aukštesnių ypatingų inžinerinių statinių ir atsinaujinančių išteklių energetikos objektų (išskyrus saulės šviesos energijos elektrines etc.) išdėstymo reikalavimus.

Be to, siekiama naujuose sprendiniuose įvertinti ir patikslinti bendrajame plane vaizduojamas sanitarines apsaugos zonas, reglamentuoti urbanizuotose ir urbanizuojamose teritorijose pramonės ir gamybos įmonių veiklą ir plėtros galimybes, numatyti savivaldybei svarbių objektų išdėstymą, tarp jų – ir uostelius/prieplaukas, reglamentuoti miškų funkcines zonas, rengiant teritorijų planavimo dokumentus.

Galiojančio bendrojo plano sprendinius parengė UAB „Urbanistika”.


  2023-06-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt