P0

Kriminalai ir nelaimės

Už suniokotą trikojį – areštas ir solidi sąskaita (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-06-09


Teismas penktadienį paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį, kuriuo 23 metų  klaipėdietis pripažintas kaltu dėl viešosios tvarkos pažeidimo bei dėl beveik 41 tūkst. eurų vertės turto sugadinimo.

Bylos duomenimis, pernai liepą Pajūrio gatve Klaipėdoje BMW markės automobiliu važiavęs kaltinamasis viršijo leistiną greitį ir tai užfiksavo kelkraštyje stovėjęs mobilus greičio matuoklis. Prietemoje pamatęs greičio matavimo prietaiso blykstelėjimą BMW vairuotojas gerokai susierzino. Sustabdęs savo automobilį, jis iš jo išlipo ir, nuėjęs prie prietaiso, į jį spyrė. Tokius jaunuolio veiksmus paliudijo netoliese buvęs, nežymėtame policijos automobilyje sėdėjęs pareigūnas, įvykis užfiksuotas ir filmavimo kameromis.

Dėl šio incidento pradėto ikiteisminio tyrimo metu buvo vertinama padaryta žala. Jaunuolio išpuolis prieš greičio matuoklį Policijos departamentui kainavo 40 998 eurus. Tokią solidžią sumą specialistai pateikė, įvertinę apgadintą aparatą bei paskaičiavę išlaidas, susijusias su jo diagnostika, remontu, kalibravimu ir kitais atliktais darbais.

Tyrimui vadovavusi ir valstybinį kaltinimą teisme palaikiusi prokurorė Kristina Blinstrubienė prašė teismo kaltinamajam skirti arešto bausmę. Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmai sutiko su prokurorės pozicija ir skyrė klaipėdiečiui areštą 58-ioms paroms. Teismo sprendimu jaunuolis taip pat privalės atlyginti ir padarytą turtinę žalą.

Šis nuosprendis dar gali būti skundžiamas Klaipėdos apygardos teismui.


  2023-06-09

  Vienas komentaras apie “Už suniokotą trikojį – areštas ir solidi sąskaita”

  1. AvatarRms (IP: 83.179.10.31)

   Pirmas dalykas, vargu ar tas matuoklis tiek vertas.
   Kitas dalykas, paskaičiuota sąmata už remontą dirbtinai matyt išpūsta. Na kas tiek gali kainuoti?
   Taip, pasielgė žmogus kvailai – reikėjo bomžui duoti ant butelio, nebūtų buvę problemos. Kitą kartą žinos.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt