P0

Vasara

Banglentininkai pradeda sezoną ir kviečia prisijungti klaipėdiečius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-06-12


Vasaros sezono metu Melnragėje vyks banglenčių stovyklos vaikams ir suaugusiems, teminės progreso, merginų ir vyrų stovyklos, taip pat pirmoji stovykla vaikams ir tėvams kartu.

Banglenčių sezoną „Surf Camp” bendruomenė pradės tarptautinę banglenčių dieną, birželio 17-ąją, šeštadienį. Visą dieną vyks #surf4ukraine kampanija, kurios metu pusė pinigų, surinktų už pažintines banglenčių pamokas, bus skirta paramai Ukrainai.

Ryklio dantis primenančios bangos – vizitinė Baltijos audrų kortelė © Domas Rimeika

„Surf Camp” akademijos įkūrėjas Girmantas Neniškis ragina klaipėdiečius pabandyti banglentes ir tapti Lietuvos banglentininkų bendruomenės, o galbūt – ir viso pasaulio banglenčių kultūros dalimi.

„Ir galbūt jums pasiseks vieną dieną atstovauti savo šaliai pasaulio čempionate”, – iš pasaulio čempionato, vykusio Salvadore, į klaipėdiečius kreipėsi jis.

Jo teigimu, visus pasaulio banglentininkus stebina Lietuvos statistika, kai apie 80% stovyklų dalyvių – merginos ir moterys. Atrodo neįtikėtina, kad tokia aktyvi sporto šaka pritraukia gerokai mažiau vyrų.

Didžiausias pasaulio bangas iš arti matęs ir jose vandens motociklu gelbėjimo operacijas vykdantis Ryan Hargrave kreipiasi tiesiai į juos: „Kviečiu daugiau vyrų tapti banglentininkais Lietuvoje.”


  2023-06-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt