P0

Koronavirusas

Tarp COVID-19 autsaiderių – Neringa, Palanga ir Kretinga

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-06-12


Sekmadienį šalyje patvirtinti tik du nauji COVID-19 atvejai – abu žmonės užsikrėtė pirmą kartą, skelbia Valstybės duomenų agentūra. Klaipėdoje kaip ir šeštadienį naujų susirgimų nefiksuota.

Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 23,6 proc., o Klaipėdoje – 25 proc.

Atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, paaugo nuo 20,5 iki 21 atvejo, o Klaipėdoje jis šoktelėjo nuo 15,8 iki 17,1 atvejo. Uostamiestis nukrito viena pozicija ir yra 34-oje vietoje tarp geriausiai besilaikančių šalies savivaldybių.

Šalyje išlieka keturios savivaldybės su nuliniais rodikliais: Molėtų rajonas, Rietavas, Kazlų Rūda ir Pagėgiai. Blogiausioje padėtyje išlieka Pasvalio rajonas, šalia jo – Neringa, kurioje šiuo metu dar serga trys gyventojai, Palanga su devyniais sergančiaisiais ir Kretingos rajonas (čia serga 18 žmonių).

Sekmadienį į ligoninė buvo paguldytas vienas koronavirusine infekcija užsikrėtęs žmogus. Paskutiniais duomenimis, dabar gydomi 57 tokie pacientai, iš kurių keturi, visi nesiskiepiję arba nebaigę vakcinacijos kurso, guli reanimacijos skyriuose.

Šalyje dabar serga 862 gyventojai – 98 mažiau nei šeštadienį, Klaipėdoje sergančiųjų sumažėjo nuo 46 iki 42.

Praėjusią parą COVID-19 aukų išvengta, bet bendras tokių netekčių skaičius, patikslinus duomenis, padidėjo vienu atveju – iki 9687. Klaipėdoje jis jau nesikeičia ilgą laiką (431) – paskutinė tokia mirtis buvo fiksuota balandžio 5-ąją.

Savaitgaliais vakcinacija nevykdoma.


  2023-06-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt