Rusijos pilotui D. Mišovui leista laisvai judėti šalyje

ELTA

Gailė Jaruševičiūtė-Mockuvienė (ELTA)
2023-06-13

Komentarų: 0

Rusijos oro pajėgų pilotas leitenantas Dmitrijus Mišovas gavo leidimą apsigyventi pasirinktoje gyvenamojoje vietoje, taigi nebebus pasieniečių priežiūroje ir galės laisvai judėti šalies teritorijoje, teigia Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) atstovas Giedrius Mišutis.

„VSAT gavo Migracijos departamento sprendimą, kuriuo Migracijos departamentas leido apsigyventi jo pasirinktoje gyvenamojoje vietoje ir nusprendė jį įleisti į Lietuvos Respubliką, – Eltai sakė G. Mišutis . – Taigi, jis paliko pasieniečių patalpas, kur nuo penktadienio buvo, ir dabar mūsų tarnyba jau teisiškai jokių reikalų su juo nebeturi, viską tvarko Migracijos departamentas“.

G. Mišutis pripažįsta, kad suteikus D. Mišovui leidimą apsigyventi pasirinktoje gyvenamojoje vietoje, jam bus suteikta galimybė ir laisvai judėti šalies teritorijoje.

ELTA primena, kad Vidaus reikalų ministerija penktadienį patvirtino, jog Rusijos oro pajėgų pilotas leitenantas D. Mišovas yra Lietuvos teritorijoje. Rusijos pilotas kreipėsi į Migracijos departamentą dėl prieglobsčio, jo prašymas buvo užregistruotas. Paaiškėjus apie D. Mišovo atvykimą į Lietuva vidaus reikalų viceministras Arnoldas Abramavičius teigė, kad institucijos kol kas nesiima daryti išvadų, ar rusų pilotas galėtų gauti prieglobstį Lietuvoje. Nes, pasak jo, D. Mišovo atvykimas gali būti vertinamas kaip provokacija artėjant liepos mėnesį sostinėje vyksiančiam NATO viršūnių susitikimui.  

                                                                                                                                            Kopijuoti, platinti, skelbti ELTA turinį be ELTA raštiško sutikimo draudžiama

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Švietimas

Jūreivystės mokykla - Nacionalinės gynybos pramonės asociacijos narė

Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla (LAJM) tapo Nacionalinės gynybos pramonės asociacijos (NPGA) nare.  Skelbiama, jog LAJM aktyviai prisidės prie asociacijos vizijos įgyvendinimo kuriant Lietuvos nacionalinės gynybos ...
2024-04-10
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Sulaikė kontrabandines cigaretes gabenusius klaipėdiečius

Uostamiestyje pasieniečiai sulaikė klaipėdietį, kuris automobiliu vežė per 1,5 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių. Vykdydami tyrimą VSAT pareigūnai atliko keturias kratas ...
2024-01-25
Skaityti daugiau

Regionas

Girtas latvis medikų pagalbos atsisakė, bet akistatos su policija neišvengė

Pasieniečiai, suskubę į pagalbą nuo kelio nuvažiavusio automobilio vairuotojui, įtarė, kad jis gali būti neblaivus. Atvykę policijos pareigūnai vyrui nustatė ...
2024-01-23
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This