P0

Regionas

Naujasis Kretingos muziejaus direktorius – Romandas Žiubrys (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-06-14


„Dalyvavau konkurse Kretingos muziejaus vadovo pareigoms eiti. Džiaugiuosi ir dėkoju konkurso atrankos komisijai už įvertinimą ir sprendimą, suteiksiantį galimybę užimti šias pareigas. Laukia nauji įdomūs ir vertingi iššūkiai – šį kartą gimtojoje Kretingoje. Tikiuosi ir Jūsų palaikymo, įsitraukimo, pasidalinimo lūkesčiais. Dalinuosi savo muziejaus vizija, kurioje labai svarbi dalis tenka bendruomenėms”, – tokiu įrašu savo socialinio tinklo paskyroje antradienio vakare pasidalino buvęs VšĮ „Klaipėdos šventės” vadovas, pastaruoju metu darbavęsis Jūrų muziejuje.

Naujo direktoriaus Kretingos muziejui prireikė, kai šias pareigas šį pavasarį paliko ilgametė muziejaus vadovė Vida Kanapkienė, įstaigai vadovavusi net 43 metus.

Kretingos muziejus priklauso rajono savivaldybei, o R. Žiubrys yra išrinktas į jos Tarybą su mero Antano Kalniaus komitetu. Šios pareigos yra nesuderinamos, tad R. Žiubrys turėtų atsisakyti savo mandato. Vietoje jo į rajono Tarybą turėtų patekti Laimonas Žemaitis.


  2023-06-14

  Vienas komentaras apie “Naujasis Kretingos muziejaus direktorius – Romandas Žiubrys”

  1. AvatarBernardas (IP: 84.15.249.7)

   Atrodo kretingiškiai protingi ,tvarkingi žmonės,mėgstantys aplinkos grožį….Miestas gražus….. Bet gal jie galvoja, kad Žiubriu už jo gražų stotą reikia suteikti ir neblogas pareigas valdžioje? Atkaklus, drąsus,na ir įžūlūs vyriokas…. Nežiūrint kad neteko Všį “Klaipėdos šventės ” vadovo pareigų, išaiškėjo jo ,kažkaip, galimi aukšti atlygiai, beveik kaip miesto mero, o dar ir žmonelė dirbo, ir jos brolis… Buvo sukūręs UAB Klaipėdos savivaldybėje… Ir va, visi pamiršta, ar jau atgailauja, ar pasižadėjo kretingiškiams nelįsti į valstybės pinigus, laikytis įstatymų??į Visiems mums geraširdžiams lietuviams reiktų taip greit neatleisti ir savivaldybių tarybos nariams kurie nesąžiningai -sukčiaudami eikvojo jiems skirtas lėšas ir kitiems pn. savivaldybių tarnautojams…. Jie turi mums TARNAUTI…..

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt