P0

Kultūra

„Žalias Ošas” oš Klaipėdos senamiesčio vidury

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-06-14


Klaipėdoje vėl vyks dainuojamosios poezijos, akustinės muzikos ir kūrybos festivalis „Žalias Ošas”. Šįkart jis rengiamas birželio 17 d., nuo 16 valandos, uždarame kieme, šalia „10 Tiltų” kavinės (Bažnyčių g. 6).

Koncertas yra atviras, nemokamas, o pristatoma kūryba – tik gimtąja kalba. Tai yra du pagrindiniai principai, kurių nuo 2018 m. laikosi organizatoriai – VšĮ „Baltas sodas”.

Praėjusių metų festivalio akimirka.

Anot organizatorių, šiais metais renginys pasižymi debiutantų gausa, jie sudarys beveik pusę visų scenoje būsiančių atlikėjų. Tiesa, tai debiutantai – ne scenoje, o „Ošo” renginių naujokai. Be jų bus galima išgirsti ir senbuvius: Joną Baltoką ir „JieDu”, Aldoną Stankutę (Vilnius), Alvydą Stalaučinskį, Rolandą Kulikauską (Jurbarkas), Milgintą Palubinskaitę, Dovilę Karpiūtę (Vilnius), Justiną ir Vytautą Kairius, kurie ir pradės koncertą ketvirtą valandą popiet.

Renginyje fotografijų parodą pristatys sparčiai kylanti Lietuvoje fotografė – peizažistė Inga Radavičienė.

Po koncerto, 21.30 val., toje pačioje erdvėje bus rodoma romantinė komedija „Tobulas pasimatymas“ (režisierius Robertas Razma).

Organizatoriai žada jaukią dainuojamosios poezijos popietę, į kurią kviečia ateiti su šeima, draugais, bičiuliais ir net augintiniais.


  Kultūros straipsnių vidus

  2023-06-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt